Poslední aktualizace


Odpoledne v kampusu patřilo sportu i relaxaci

Běh s rektorem a další sportovní aktivity, grilování, studentské kapely a pivo, slam poetry, žonglér či posezení na trávníku pod téměř již letním sluníčkem - to bylo osmnácté dubnové odpoledne plné pohody v univerzitním kampusu na Borech.

0

Possehl Electronics pomáhá v Plzeňském kraji

Padesát tisíc korun na péči o své dětské klienty získalo sociálně terapeutické Centrum Hájek. Šek na tuto částku mu věnovala firma Possehl Electronics z Dýšiny u Plzně.

0

Pečovatelská služba Vrchlabí využije nové SUV ŠKODA KAROQ pro dopravu za seniory žijícími v těžce přístupných horských oblastech

Automobil ŠKODA KAROQ 4×4 předal zástupcům města Vrchlabí Ivan Slimák, vedoucí převodovek DQ.

1

AutoSystem a.s. (Před 2 dny)

Plzeňský catering = vaše profesionální pomoc

Chcete pro své kolegy v práci či obchodní partnery připravit firemní akci, na kterou budou všichni dlouhou vzpomínat? Firma Plzeňský catering vám pomůže!

2

Plzeňský catering (Před 3 dny)

Ochráníme váš majetek v Plzni

Máme zkušenosti s instalací bezpečnostních kamer, čidel, napojení na PCO a také vám dokážeme zajistit fyzickou i elektronickou ostrahu objektu.

3

AKČNÍ MODELY LAND ROVER OD 799 TISÍC

ZNÁTE Z TV: Evoque a Discovery Sport už od 799 000 Kč + den dobrodružství zdarma. Čeká vás nezapomenutelný řidičský zážitek – buď v našem univerzálním kompaktním SUV Discovery Sport, nebo v designové ikoně Range Rover Evoque. Nyní se zvýhodněnou cenou již od 799 000 Kč bez DPH. Navíc získáte nezapomenutelný den plný dobrodružství při tréninku řidičských dovedností Land Rover Experience. Vydejte se na cestu za poznáním v rámci zkušební jízdy.

4

Autosalon DAJBYCH (Před 3 dny)

Navrhněte kampus snů společně s architekty. Zapojte se do procházek a workshopů

Další částí průzkumu, jehož cílem je navrhnout úpravy veřejných prostranství v univerzitním kampusu na Borech, jsou procházky s architekty a následný workshop. Proběhnou 23. a 25. dubna. Setkání doplní názory studentů a zaměstnanců ZČU získané prostřednictvím pocitové mapy a elektronického dotazníku.

0

Drahokamy času - Máme říkali: Skoč, on se pustí. Nepustil jsem se

Vilém Schafranek se původně ani neměl narodit. Elán jej však provází dodnes v běžném i literárně plodném životě.

0

Ke každému nákupu nad 8.000 korun osobní váha TEFAL za symbolickou 1 Kč

Ke každému nákupu v e-shopu nebo v kamenné prodejně od nás dostanete za symbolickou 1 Kč osobní váhu TEFAL. Vybírat můžete ze 4 modelů.

4

ELEKTRO EFEKT s.r.o. (Před 6 dny)

Zájemci mohou přihlašovat své děti na letní příměstský tábor

- pro děti od 5 do 15 let  Zaměření: sport, zábava a kultura v Plzni a okolí.Cíl projektu: vytvořit zázemí pro dět...

0

Zahájení sezóny provozu dětských hřišť v plzeňském centrálním obvodu provází bezpečnostní kontroly

Oficiální zahájení sezony proběhlo 10. dubna a to bezpečnostní kontrolou pískovišť a dopadových ploch u dětských prvků pomocí detektoru kovů. Na té se spolu s Městským obvodem Plzeň 3 bude v počáteční fázi podílet i Městská policie Plzeň.

0

Miroslav Knotek (Před 6 dny)

Program Milníku času 2018

Tradiční bigbítová akce se uskuteční ve Chvojkových lomech dne 1.5. 2018 od 12 do 21h, kdy bude připraven rozmanitý hudební program. Vstup na akci zdarma.12:00-12:45Domácí násilí13:00-14:00Hruškowicz...

0

Žáci podnikového učiliště staví studii kabrioletu ŠKODA KAROQ

Na stavbě žákovského vozu se podílí 20 žáků ze sedmi oborů. Projekt dokládá vysokou kvalitu vzdělávání ŠKODA Akademie. Pátý žákovský vůz bude představen veřejnosti v červnu 2018.

5

AUTO CB, spol. s r.o. (Před týdnem)