Poslední aktualizace


V lokalitě Výsluní proběhne 28. března zkouška veřejné dopravní obslužnosti – prověření možnosti vedení linky MHD

Zajišťování veřejné dopravy na území měst a obcí je jednou z hlavních rolí místních samospráv, protože funkční veřejná doprava je základní podmínkou pro fungování a rozvoj obydlených území. Jednou z lokalit v plzeňském centrálním obvodu, kde doposud veřejná doprava prakticky chybí, je Výsluní, které se z bývalé zahrádkářské kolonie stává regulérní městskou čtvrtí.

0

Miroslav Knotek (Včera)

56 milionů archů: Heidelberg XL 106-5+L rok v provozu

V plzeňské tiskárně TYPOS je tomu již přes rok od instalace nového tiskového stroje Heidelberg XL 106-5+L. Za tu dobu zde bylo potištěno více než 56 miliónů archů! Výrobní ředitel společnosti Pavel Frantl k tomu uvádí: "Nabyté zkušenosti nám umožňují naplno využívat výhody nejmodernější technologie pro rychlý a kvalitní tisk náročných motivů, ze kterého máme radost nejen my, ale hlavně naši zákazníci." Potřebujete cokoliv vytisknout? Neváhajte se na nás obrátit.

0

Limitovaná edice Subaru BRZ Edition Spec.S

Žijte naplno a bavte se pokaždé, když usednete za volant.

0

Spolu s úklidem začnou i jarní výhraby trávníků

Blížící se jaro a stoupající venkovní teploty vedly plzeňský centrální obvod v souladu s operačním plánem zimní údržby k vydání pokynu úklidovým firmám, aby započaly s odstraňováním posypového materiálu z komunikací. Současně bude na území centrálního obvodu probíhat strojní metení s použitím dezinfekce všech místních komunikací čítající zhruba 100 km tras.

0

Miroslav Knotek (Před 3 dny)

Plzeňský senátor z ODS: Dvacet let na radnici vyvěšuji vlajku Tibetu. Kdybychom byli v Číně, tak by Parlamentní listy vůbec nemohly existovat, víte?

ROZHOVOR Senátor Lumír Aschenbrenner z ODS začal rozhovor s ParlamentnímiListy.cz vtipem o agentovi StB v centrále CIA. Pokračoval vyznáním obdivu k Donaldu Trumpovi, který prý vypadá nevypočitatelně, ale přesně plní to, co před volbami deklaroval ve své knize. Pak pohovořil o významu NATO a vyznal se, že na radnici plzeňské městské části, kterou řídí, už dvacet let vyvěšuje tibetskou vlajku.

0

Lumír Aschenbrenner (Před 3 dny)

Poznejte Renault MEGANE v AUTO CB Plzeň!

Díky kompletní řadě motorů TCe 100-160 GPF pro Renault MEGANE si můžete užít nejnovější inovace.

5

AUTO CB, spol. s r.o. (Před 4 dny)

Děkuji plzeňskému hotelu Central za poskytnutí salónku pro vystoupení Košilatá one man show

Děkuji za vstřícnost plzeňskému hotelu Central a děkuji všem divákům, kteří přišli na mou Košilatou one man show s podtitulem Tohle vám na gyndě ani na kožním nikdo neprozradí

0

One man show (Před 5 dny)

Nová pračka Miele WDB 020 Eco s voštinovým bubnem a životností až 20 let

S pračkou WDB 020 můžete bez obav vyprat jemné prádlo, vlnu i sportovní oděvy. Můžete si vybrat ze 6 speciálních pracích prostředků (Sport, Peří, Outdoor, WoolCare, SilkCare, Impregnace), aviváž nebo Booster - sloužící jako zesilovač proti odolným nečistotám.

2

ELEKTRO EFEKT s.r.o. (Před 6 dny)

Hyundai nabízí první pohledy na zcela nový model Sonata

Nejnovější Sonata využívá řadu vyspělých prvků, například „skryté“ světlomety, které mají ve vypnutém stavu jasný chromovaný vzhled a po zapnutí se rozzáří.

4

AutoSystem a.s. (Před týdnem)

Jarní společenská událost pro seniory - tradiční taneční vínek

Jarní taneční vínek se konal, stejně jako ten podzimní, v azylu v Alfě na Americké třídě a to z důvodu rekonstrukce KD Peklo. Přesto si do těchto prostor našly ve středu 13. března cestu více než tři stovky seniorů. Orchestr pod taktovkou Miroslava Novotného nezklamal a účastníci této tradiční milé zábavy se skvěle bavili.

0

Miroslav Knotek (Před týdnem)

Titul pro plzeňskou Trenérku roku mládeže obhájila Lucie Plašilová

Držitelkou titulu pro plzeňskou Trenérku roku mládeže za rok 2018 se stala Lucie Plašilová. Bývalá reprezentantka v hodu kladivem, nyní trenérka atletiky v oddíle AK Škoda Plzeň. Stejné ocenění získala i za rok 2017.

0

Sháníte párty stan v Plzni, nebo okolí? Nabízíme velký výběr v Karlových Varech

Chystáte se pořádat zahradní oslavu, svatbu, nebo jen tak sezvat kamarády a užít si hezký den spojený s odpočinkem a grilováním na zahradě? Nechcete, aby Vaši párty zhatilo počasí, které je v posledních letech dosti nevyzpytatelné? Jednoduchým a poměrně levným řešením je pořídit si zahradní párty stan. A pokud pořádáte oslavu v Plzni, nebo okolí, pak si jej můžete objednat a buď nechat zaslat kurýrem, nebo se pro něj zastavit k nám do Karlových Varů.

0

Honza Nový (Před týdnem)

Mitsubishi představuje v Ženevě Engelberg Tourer

Společnost Mitsubishi Motors Corporation (dále jen „MMC“) představuje ve světové premiéře novou generaci SUV-crossoveru s označením MITSUBISHI ENGELBERG TOURER.

9

AutoSystem a.s. (Před týdnem)

Máte v plánu zabezpečit svůj dům moderními elektronickými systémy?

Potřebujete zajistit ochranu svého domova moderními elektronickými systémy? Využijte profesionální služby bezpečnostní agentury G-3 v Plzni!

0