Poslední aktualizace


Bistro U Lidušky na Roudné - Jídelní lístek (týdenní)

Na Roudné jsme pro vás otevřeli první farmářské bistro v Plzni. Vaříme z kvalitních čerstvých surovin od našich farmářů!

1

Jak kupovat párty stan a jaký typ vybrat

Pořádáte svatbu, zahradní slavnost, nebo jen obyčejnou grilovačku s přáteli, případně potřebujete zázemí pro Váš sportovní tým, stánkový prodej, nebo marketingové účely? Pak jistě budete shánět vhodný zahradní párty stan. Ale kde jej v Plzni koupit? V hobby a hyper marketech je možno sehnat levné stany s klasickou konstrukcí, ale ty bohužel moc nevydrží a po jedné sezóně je můžete odepsat- takový stan se Vám pak hodně prodraží na to, že byste museli kupovat každý rok nový.

0

Mateřská školka ve Schwarzově ulici má nové zateplení

Plzeňský centrální obvod opět dokončil jednu ze svých investičních akcí, které jsou směřovány do obnovy či vylepšení interiéru a exteriéru mateřských škol nacházející se na jeho území a které spravuje.

0

Miroslav Knotek (Včera)

Dětské hřiště v Mandlově ulici na Borech má novou hrací sestavu

Hřiště s novou hrací sestavou se skluzem si užívají děti z Mandlovy ulice na plzeňských Borech. Tu nechal nainstalovat plzeňský centrální obvod a tím nahradil již nevyhovující stávající houpačku. Hřiště patří mezi 91 dětských hřišť nacházející se na území Městského obvodu Plzeň 3.

0

Miroslav Knotek (Včera)

Obvod podpoří vznik nových dětských skupin pro 72 dětí

Ministerstvo práce a sociálních věcí vyhlásilo novou výzvu na vznik a podporu dětských skupin. V rámci této výzvy je z Evropského sociálního fondu vyčleněno celkem 129 mil. Kč pro dětské skupiny pro veřejnost a stejná částka je vyčleněna pro žádosti v rámci sekce dětských skupin podnikových.

0

Miroslav Knotek (Včera)

Hyundai IONIQ Electric opět upevnil své postavení nejúspornějšího vozu

O uplynulém víkendu se v rámci tradičního Rally Bohemia konala také soutěž Eco Energy Rally Bohemia, která se mohla pochlubit účastí kompletní špičky světového poháru FIA Electric and New Energy Championship.

0

AutoSystem a.s. (Včera)

EXPERT PEPA NA CESTĚ PO ASII

Expertu Pepovi z Autosalonu Prima pořádně upravili Land Cruiser v plzeňském autosalonu Dajbych, aby se bez starostí mohl s rodinkou vydat na dlouhou cestu do Ukrajiny, Moldávie, Gruzie, Ázerbájdžánu, Kyrgyzstánu a Kazachstánu. Jak se s tím pere, kde zrovna jezdí? Sledujte on-line na webu nebo Instagramu.

0

Autosalon DAJBYCH (Před 2 dny)

Letní akční nabídka Audi Q7

LETNÍ NABÍDKA #AUDI #Q7 Jeden z nejoblíbenějších modelů již od 1.379.900 Kč + DPH od 8.července do vyčerpání limitovaného počtu skladových vozů.

0

carpoint marketing (Před 3 dny)

Staň se součástí Audi CAR POINT

STAŇ SE SOUČÁSTÍ AUDI! Prestižní značka, stabilní zázemí a různorodá práce, ne rutina. To vše Ti můžeme nabídnout na nově otevřené pozici ASISTENT/-KA PRODEJE Audi v Karlových Varech. Vše Tě naučíme v CAR POINT Karlovy Vary. job@stauner.cz

0

carpoint marketing (Před 3 dny)

První MINI a první malý vůz prémiového segmentu poháněný pouze elektřinou

Čistě elektrickou městskou mobilitu lze nyní zažít také v typickém stylu MINI, a to díky novému MINI Cooper SE

0

AutoSystem a.s. (Před 3 dny)

Farmářské bistro U Lidušky na Roudné

Připravili jsme pro Vás saláty s vejcem, šunkou a sýrem. Dále bezlepkové sendviče, plněné housky a oblíbené vaječnice. Brokolicový krém (bezlep.), kuřecí játra na cibulce (louženské kuře) s rýží nebo s bramborem.

1

František Mourek (Před 6 dny)

Paní Jiřinka má za souseda bratra

Rodačka z Mladoticka pochází ze čtyř sourozenců a její bratr Ladislav je dnes jejím sousedem v pečovatelském domě v Žihli.

0

ŠKODA SCALA získala v testech Euro NCAP nejvyšší možné hodnocení v podobě pěti hvězd

ŠKODA SCALA přesvědčila vynikající aktivní a pasivní bezpečností

0

AUTO CB, spol. s r.o. (Před týdnem)

Potřebujete pro váš městský dopravní projekt spolehlivá tlačítka pro chodce? Kontaktujte Langmatz CZ!

Langmatz CZ dodává tlačítka pro chodce do měst a obcí v celé České republice.

0

Online Správce (Před týdnem)