Poslední aktualizace


Soutěž s Globusem o aktivní den na Šumavě

Pro všechny naše zákazníky jsme připravili soutěž o aktivní den na šumavském Zadově. Voucher můžete vyhrát za nákup v hodnotě 1.000,-Kč a více.

0

Nová audiovizuální technika hlídá bezpečnost dětí v mateřinkách plzeňského centrálního obvodu

Plzeňský centrální obvod zainvestoval do vybavení čtrnácti budov mateřských škol audiovizuální technikou, která tak doplnila již stávající funkční domácí telefony. Tato technika „ohlídá“ jednotlivé vstupní prostory do mateřských škol.

0

Miroslav Knotek (Před 2 dny)

Maximální zákaznická spokojenost: Dva modely značky ŠKODA v Německu získaly prestižní cenu J.D. Power Award

› Modely ŠKODA FABIA a ŠKODA RAPID zvítězily v segmentech malých a kompaktních vozů v největší německé motoristické anketě › Jako jediná automobilka má ŠKODA hned dva vítěze této ankety, mapující spokojenost zákazníků › Online-ankety se účastnilo více než 12 500 respondentů › Agentura pro průzkum trhu J.D. Power již od roku 2002 každoročně vyhlašuje vozy, které mezi zákazníky v Německu dosahují největší spokojenosti

0

AUTO CB, spol. s r.o. (Před 2 dny)

Kia ProCeed rozšiřuje nabídku pohonných jednotek

Automobilka KIA ?rozšiřuje nabídku motorizací a výbavy u svého nejnovějšího modelu KIA ProCeed s karoserií ´shooting brake´.

0

AutoSystem a.s. (Před 2 dny)

Opékání buřtů v Lábkovce narušil silný déšť, přesto hojná účast občanů překvapila

Městský obvod Plzeň 3 letos zahájil další ročník letní série opékání buřtů na různých místech svého území. V úterý 14. května se tak letos poprvé vedení obvodu sešlo s občany u táboráku v Lábkově ulici ve Skvrňanech. K poslechu a dobré náladě zahrála country a folková skupina Hop a Šavani.

0

Miroslav Knotek (Před týdnem)

Děti z mateřských škol centrálního obvodu zahajují praktickou část dopravní výchovy

Dopravní výchova patří mezi nejdůležitější oblasti v bezpečnosti silničního provozu u dětí. Proto, stejně jako v minulém roce, uspořádal plzeňský centrální obvod pro předškoláky z mateřských škol dopravní výuku na dětském hřišti. Této v Plzni zcela unikátní akce se účastní děti z mateřských škol, které se nacházejí na území Městského obvodu Plzeň 3.

0

Miroslav Knotek (Před týdnem)

Psí den se letos opět potýkal s deštěm

Městský obvod Plzeň 3 pořádal v sobotu 11. května už devátý ročník největší akce svého druhu v Plzeňském kraji - Psí den. Minulý rok se akce konala v červnu a v polovině jejího programu ji doslova smetl déšť, proto se obvod rozhodl Psí den posunout na květen - a déšť přišel stejně. Tentokrát to ale stánky i návštěvníci ustály, a tak mohl program po deštivé pauze pokračovat.

0

Miroslav Knotek (Před týdnem)

Čína se chová jak Josif Stalin

Miloš Zeman opakuje v přístupu k Číně stále stejnou chybu – Číňanům příliš ustupuje a naše vyjednávací pozice tak stále slábne, domnívá se senátor Lumír Aschenbrenner (ODS) a vytahuje statistiky, podle kterých čínský dovoz do ČR svou hodnotou desetinásobně převyšuje pohyb statků opačným směrem. Tlak Číny na pražské filharmoniky připomíná Aschenbrennerovi chování Josifa Stalina. Senátor se v rozhovoru věnoval i ryze plzeňským tématům či mediálnímu obrazu Andreje Babiše.

0

REGIONPLZEN.CZ (Před týdnem)

Chcete ochránit váš majetek moderními elektronickými systémy?

Využijte profesionální služby bezpečnostní agentury G-3 v Plzni! Máme zkušenosti s instalací bezpečnostních kamer, čidel a napojení na PCO.

1

Ford oznámil ceny nového Focusu ST pro ČR!

Ford ?zveřejnil české ceny pro nový Focus ST, vyvinutý divizí Ford Performance.

1

AutoSystem a.s. (Před týdnem)

Svařované pletivo na zahradu Šťáhlavy

Ve Šťáhlavech u Rokycan proběhla výměna oplocení staré za nové. Staré drátěné oplocení bylo demontováno, a bylo vyměněno za nové svařované pletivo Pantanet Family 122cm.

2

Ploty Kodl, s.r.o. (Před týdnem)

Hyundai představuje modernizovaný model KONA Electric

Evropská poptávka po modelu Hyundai KONA Electric překonává očekávání.

1

AutoSystem a.s. (Před týdnem)

Prodej poplastovaného pletiva

Sháníte pletivo na plot? Nabízíme velký výběr poplastovaného zeleného pletiva ve výškách od 100 do 200cm.

3

Ploty Kodl, s.r.o. (Před týdnem)

Globus z druhé strany

Zveme všechny příznivce našich vlastních výrob na exkurzi do zákulisí. Globus z druhé strany je povídání i ochutnávání. Časová náročnost cca 1,5-2 hod. Těšíme se na Vás.

0

Globus Plzeň - Chotíkov (Před týdnem)