Poslední aktualizace


I v Radobyčicích už svítí vánoční strom

Již pošesté se v Radobyčicích na návsi setkali v neděli 9. prosince tamější obyvatelé při tradičním rozsvěcení vánočního stromku, které organizuje spolek Staročeská Li-Ra. Desítky nejen místních obyvatel si společně zazpívali koledy a popili voňavý svařák.

0

Vánoční stromek se rozsvítil i na Nové Hospodě

Stejně jako na náměstí Republiky a na jiných místech v Plzni se vánoční stromek rozsvítil i v areálu Sokola na Nové Hospodě.

0

Miroslav Knotek (Před 3 dny)

Vedení plzeňského centrálního obvodu navštívilo děti v mateřských školách s mikulášskou nadílkou

Tento týden očekávaly děti doma příchod tradičních postav, jejichž přítomnost je předzvěstí příchodu nejkrásnějších svátků v roce. Vážný Mikuláš, zlobivý a hlučný čert spolu s laskavým andělem hodným dětem rozdali dárky a dobroty, zlobivé děti dostaly nejspíše uhlí a brambory.

0

Miroslav Knotek (Před 4 dny)

Nový kompaktní model značky ŠKODA vyjíždí poprvé na scénu

Světová premiéra modelu ŠKODA SCALA v Tel Avivu ve fotografiích

0

AutoSystem a.s. (Před 4 dny)

Vedení plzeňského centrálního obvodu předalo Janského plakety

Bronzové medaile prof. MUDr. Jana Janského udělované za deset bezpříspěvkových odběrů krve předal ve středu 5. prosince dobrovolným dárcům z centrálního plzeňského obvodu jeho starosta David Procházka, I. místostarosta Petr Baloun a místostarosta Ondřej Ženíšek.

0

VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

0

VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

0

Zdeňka Diepoltová (Před 5 dny)

OK Záchlumí, a. s. je specialista na přesné CNC pálení pro plzeňský region

Firma OK Záchlumí, a.s. se specializuje na přesné CNC pálení pro plzeňský region. Další činnost této specializované firmy ze Stříbra je zakázková kovovýroba, strojní obrábění kovů, cnc soustružení, laserové řezání kovů, svařování mig mag, tváření plechů za studena lisováním, průmyslové robotické svařování a rovnání výpalků.

3

OK Záchlumí, a.s. (Před 6 dny)

Hyundai je nejinovativnější značkou roku 2018

Hyundai je první značkou, která nabízí zákazníkům vozidla s hybridními pohony, s možností vnějšího nabíjení i bez ní, elektromobily i modely s palivovými články

4

AutoSystem a.s. (Před 6 dny)

Objevte nejnovější modely horských kol pro rok 2019!

Zajímá vás, jaké novinky pro rok 2019 jsou pro vás připravené v nejprodávanější řadě horských kol 29 palců? Připravili jsme pro vás užitečné tipy!

5

CYKLOSERVEX (Před týdnem)

Pomáhejte s Globusem

Jako každý i letos jsme společně připravili Strom splněných přání. Můžete vybírat dárky pro potřebné děti ze ZDVOP Robinson Stod, Občanského sdružení Korálky a nově Nadačního fondu šance onkoláčkům. Všechny dárky zabalí naše milé asistentky na balicí službě v HM. Slavnostní předání bude probíhat u stromu dne 20.12.2018 od 14 hod. Všichni jsou srdečně zváni. Děkujeme za podporu.

0

Globus Plzeň - Chotíkov (Před týdnem)

V centrálním obvodu byly umístěny tři pamětní tabulky Poslední adresy

V pátek 30. listopadu byly v Plzni v rámci projektu Poslední adresa odhaleny pamětní tabulky třem popraveným obětem totalitního komunistického režimu.

0

Absolventi Plzeňské senior akademie II měli „třídní sraz“

Salonek hotelu Viktoria na Borech minulý týden už podruhé hostil seniory, kteří úspěšně zakončili „Plzeňskou senior akademii II“.

0

Miroslav Knotek (Před týdnem)

Fibrilace síní je novou epidemií Evropy

Nejnovější data potvrzují, že do roku 2030 se pravděpodobně počet pacientů s fibrilací síní zvýší až o 70 %, a že do roku 2050 dojde v Evropě ve srovnání s jinými oblastmi světa k nejvyššímu nárůstu výskytu fibrilace síní.

6

Radnice mají betlém, vytvořili ho sami občané města

Svůj vlastní betlém má od první adventní neděle město Radnice. Expozici, která je složena z Josefa, Marie, Ježíška, pasáčka, tří králů a stáda zvířat, vytvořili sami občané města pod vedením Muzea Josefa Hyláka v Radnicích, kde je betlém k vidění v muzejní zahradě až do 6. ledna 2019.

0

Adriana Jarošová (Před týdnem)