Arch. Jan Soukup hostem 14. EXCELLENTNÍ ŽENY v Plzni

Jako plzeňská patriotka si považuji, když mohu na konferenci EXCELLENTNÍ ŽENA pozvat odborníka z Plzně. Ing. arch. Jana Soukupa si velmi vážím a je mi ctí, že bude našim hostem. Jak vypadala Plzeň v letech 1840 – 1843, kdy zde žil a na premonstrátském gymnáziu studoval mladý Bedřich Smetana? Tuto přednášku z úseku historie Plzně si nenechte ujít. Podrobnosti a vstupenky - www.excellentnizena.cz

Sportmanie

Přijďte si pro plnou náruč inspirace a energie

Konference EXCELLENTNÍ ŽENA umožňují setkávání žen, které jsou aktivní, zajímají se o svět kolem sebe a chtějí se dozvídat nové věci. Snažíme se vybrat nejlepší témata a nejlepší lektory, kteří zaujmou.
Co tento den ženám přinese:? načerpáte novou životní energii, protože se setkáte se stejně smýšlejícími ženami? budete mít prostor pro sdílení s ostatními ženami, protože jen žena ženě rozumí? potkáte se s lektory, kteří vás budou inspirovat a mohou vám otevřít oči? navážete přátelství se ženami, které stejně jako vy procházejí různými strastmi? dostanete spoustu podnětů a nápadů, které Vás budou motivovat? zažijete příjemné uvolnění v komunitě žen, které se chtějí scházet a poznávat? … ale také se pobavíte, inspirujete, ochutnáte,odpočinete, zrelaxujete duši ? Chceme, abyste měly možnost porovnávat svou životní situaci s ostatními, komunikovat, získat další úhel pohledu a posilovat své sebevědomí. 

 Těšíme se na vás 30. března 2019 v Plzni, Měšťanské besedě na již 14. zážitkové a vzdělávací konferenci EXCELLENTNÍ ŽENA®. Bude to skvělá dámská jízda, která vám přinese hodně inspirace, pozitivní energie i řadu AHA momentů. U toho nesmíte chybět! 

A jací lektoři se na vás tentokrát těší?

Kateřina Winterová, herečka a moderátorka pořadu Herbář - Jíst a žít
PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš,m psycholog - Jak si udržet partnerský vztah
Táňa Havlíčková, módní návrhářka - Šaty dělají člověka aneb Jak oblékat svoji duši
Ing. arch. Jan Soukup - Plzeň očima Bedřicha Smetany
Lenka Dobiáš Černá, M.A. - Fair trade : obchod se smyslem pro spravedlnost
MGA. Tomáš Pilař - Žijme operou
a další připravujeme, něco si necháme i jako překvapení. 

 Možná uvidíte, co jste ještě neviděly. Možná uslyšíte, co jste ještě neslyšely. Ale určitě zažijete den, který bude jen váš. Kdy jste naposledy takový den měly? I doprovodný program bude bohatý. Přivítáme vás malou snídaní, rozmazlíme vás různými ochutnávkami a nalíčíme vás. Pochutnáte si na dobrém obědě a užijete si coffee break.A odcházet budete se spoustou dárků, protože dárků není nikdy dost. Tak se nezapomeňte včas zaregistrovat, vždy bývá beznadějně vyprodáno.Bližší informace, dárkové poukazy a vstupenky – www.excellentnizena.cz

Autor: EXCELLENT PLZEŇ s.r.o. Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Auto CB - Škoda si léto neochladit

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018