Drahokamy času - paní Tumpachová

Životní příběh člověka a jeho jedinečnost je hlavní podstatou projektu CPOS Město Touškov.

weby uniweb zprávy

Paní Tumpachová chodila do Sokola a později během režimu pod Sokolem vystupovala na Spartakiádě. Ráda pracovala s lidmi. 


Projekt Drahokamy času

Sledujeme hledisko společenské. Zachytíme životní příběh klienta, jeho minulost a budeme hledat poselství pro naše děti a naši budoucnost. Projektem chceme ještě více rozvíjet tyto dvě oblasti našich aktivit – propagaci a informovanost a zkvalitňování služeb, a tím zvýšit spokojenost klientů a upevnit pozici v konkurenčním prostředí.

Přínos projektu

Projekt přispěje k informovanosti a vztahovému propojení jednotlivých pracovníků org., což povede ke vzájemnému porozumění a skutečné spolupráci a ne jen k formálnímu plnění povinností. Zkvalitňováním našich služeb, zvyšováním pozitivního vnímání veřejnosti o naší org., zlepšováním spolupráce a navazováním nových partnerství očekáváme upevnění naší pozice v konkurenčním prostředí. Projektem reagujeme na některé potřeby našich klientů; zároveň užší kontakt s klienty během projektu nám umožní blíže poznat jjich další potřeby, což napomůže ke zkvalitnění našich služeb.

Doufáme ve zvýšení povědomí veřejnosti o naší organizaci a zvýšení pozitivního vnímání veřejnosti o našich službách. Doufáme, že projekt přispěje k získání nových zákazníků.

Realizace spotu: http://no-limit-studio.cz/ za významnou pomoc s realizací CPOS Město Touško děkuje Pertu Svobodovi, Janu Rousovi, Veronice Šlajsové, moderátorovi panu Prokšovi a všem dalším členům týmu. Významné poděkování také patří pečovatelce z obce Kožlany.

Autor: Centrum pečovatelských o ošetřovatelských služeb Města Touškov Článek může obsahovat komerční sdělení.


Komentáře

Váš komentář článku...

autocbklima2018

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb