Jak udělat ze staré podlahy novou?

Potřebujete ze staré špinavé podlahy udělat zase jako novou a krásnou? Zavolejte nám! Dokážeme zázraky!

weby uniweb zprávy

Zvládneme jakýkoli povrch!

Zašlé parkety, dřevěné podlahy, betonové podlahy, neudržované podlahy… S tím se setkává každá společnost, která řeší úpravy letitých, či hodně používaných provozů. Úklidová firma PRESTO je na odolnou špínu připravena a vybavena – moderními čisticími stroji i řadou speciálních chemických prostředků, které dokážou odstranit každý druh znečištění. Specialitou společnosti je čištění lin, kdy se nejdříve omyjí nečistoty a odstraní staré impregnace. Poté následuje nanesení nové vrstvy impregnačního přípravku a finální vyleštění kotoučovým strojem. Vzhled takto ošetřených lin je fantastický.

Zprostředkujeme vám pravidelný úklid domácnosti nebo firmy

Váš časový harmonogram je plný a nestíháte doma uklízet, žehlit a prát? Uděláme to rádi za vás! 

Spolehlivá uklízečka se hledá těžko. Ale udržovat pořádek a čistotu ve firmě je nutnost. 

Využijte naší služby pravidelného úklidu a my zajistíme vše potřebné – čištění podlahových krytin, dezinfekci sociálního zařízení, utírání prachu na všech volně dostupných plochách, likvidaci odpadu atd. Samozřejmě doplníme hygienický materiál a zabezpečíme kompletní servis provozu vaší firemní kuchyňky, včetně mytí nádobí. Rádi se postaráme i o mytí oken, dveří a dalších prosklených ploch. 

Uklízíme i jednorázově

Potřebujete uklidit po párty nebo naopak připravit domácnost na oslavu narozenin či svatby, ale nechce se vám do úklidu nebo ho z nějakého důvodu nestihnete? My vám pomůžeme doma i ve firmě!

Jednorázově uklidíme veškeré vnitřní i venkovní prostory všech objektů, domů a bytů. Vyčistíme opláštění a prosklení budov, umyjeme okna, vyčistíme koberce. Při jednorázovém úklidu používáme moderní a výkonné profesionální úklidové stroje a pouze certifikované čistící prostředky šetrné k životnímu prostředí. 

Máte zájem o úklidové služby?

Kontaktujte plzeňskou úklidovou firmu ÚKLID PRESTO:

ÚKLID PRESTO, S.R.O.

Šikmá 214/8

Plzeň 318 00

mobil: +420 724 055 081

e-mail: info@uklidpresto.cz

web: www.uklidpresto.cz

FACEBOOK: Přidejte se k nám!

Fotogalerie
Autor: ÚKLID PRESTO, S.R.O. Článek může obsahovat komerční sdělení.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Opište kontrolní kód
mix1zpravy

Hlavní zprávy

 

seo uniweb