Klatovská LIC technika s.r.o. slaví 20 let na českém trhu

LIC technika s.r.o. slaví významné výročí. Již 20 let působí na českém trhu jako dodavatel a specialista na kabelové šachty, podzemní rozvaděče, chodecká tlačítka, tlumiče vibrací, venkovní jistící skříně, domovní průchodky a další výrobky.

Sportmanie

V souvislosti s výročím proběhla plánovaná oslava pro naše zaměstnance, v nádherně připravených prostorech kavárny a zahrady hotelu Rozvoj. Ve velmi přátelské, příjemné a veselé atmosféře se zde sešlo se zaměstnanci nejen vedení firmy LIC technika, ale i jednatelé mateřské firmy Langmatz GmbH z Garmisch-Partenkirchenu.

Společně jsme zavzpomínali na začátky, zhodnotili vývoj a současné úspěchy klatovské firmy, za kterými stojí dlouhodobě kvalitní práce našich zaměstnanců.

Ti byli seznámeni se směřováním firmy k dalšímu růstu, významnosti a dalším úspěchům, kterých chceme dosáhnout společně s mateřskou firmou, pro níž jsme významným obchodním partnerem. Pomocným krokem ke společné cestě za vytyčenými cíly bude, mateřskou firmou navrhované, přejmenování naší firmy na Langmatz CZ s.r.o., abychom zesílili významnost a úspěchy této „značky“ a vysoké technické kvality jejích výrobků (více k historii firmy Langmatz GmbH na našich webových stránkách www.lic.cz).

Pevně věříme, že se nám podaří zvládnout i nepříznivou situaci s nedostatkem pracovních sil a rádi mezi sebe přijmeme do našeho 2- směnného provozu každého, kdo ocení zázemí stabilní firmy, dlouhodobou práci a přátelské vzájemné vztahy.

Přejeme všem čtenářům příjemné a úspěšné „babí léto“.

O firmě LIC technika, s.r.o.

Psal se rok 1963, kdy pan Hanz Langmatz založil v Garmisch-Partenkirchenu závod LIC Langmatz Industrie Chemie a začal s 5 spolupracovníky zpracovávat plasty - polyethylen a posléze také polykarbonát.

Firma Langmatz se více než 50 let specializuje na systémová technická řešení pro telekomunikace, oblast silnoproudu a signalizační techniku a pro svá inovativní řešení získává početná ocenění (například: 2016 AOK Bayern - 2.místo v kategorii Zdravý management; 2015 GreenTec Award mezi prvními třemi v kategorii Recyklace a náhradní zdroje, 2013 WPC Inovationspreis Kolín v kategorii Produktový vývoj a design)

Na trh České republiky vstoupila německá firma Langmatz společně se Západočeskou energetikou a.s. v roce 1998 pod názvem LIC®technika, s.r.o., která má sídlo v Klatovech.

Dnes je firma LIC technika, s.r.o. dceřinnou společností firmy Langmatz GmbH sídlící v Garmisch-Partenkirchenu.

LIC technika, s.r.o. - kontakty
Adresa: Dr.Sedláka 763,339 01 Klatovy
E-mail: lic@lic.cz
Telefon: +420 376 555 711
Web: www.lic.cz

Fotogalerie
Autor: LIC technika s.r.o. Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 12.9.2018 08:385 +
 
Dožínky Plzeňského kraje

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018