Plzeňák Vlastislav Toman natáčí film Kruanova dobrodružství

Vlastislav Toman, původem Plzeňák, je legendou českého komiksu. V souborném vydání se komiksu o Kruanovi prodalo celkem přes 500.000 výtisků a nyní se připravuje filmová adaptace. Podpořte vznik nového českého filmu!

weby uniweb zprávy

Vlastislav Toman je legenda českého komiksu

Vlasta Toman je bývalý šéfredaktor časopisu ABC mladých techniků a přírodovědců, držitel Ceny Čs. akademie věd za populárně vědecké práce, Velmistr žánru scifi (2007) a majitel Ceny Akademie scifi, fantasy a hororu (2008). Dále byl také roku 2008 uveden do tzv. Síně slávy (cena Muriel).

Vlastislav Toman je autorem kultovního českého komiksu, který vycházel v časopisu ABC (Příběhy malého boha, Kruanova cesta, Kruanova dobrodružství, Kruan a bohyně atd.).  V souborném vydání se komiksu o Kruanovi prodalo celkem přes 500.000 výtisků a právě probíhá kampaň na natočení filmu o Kruanovi.

Podpořte tým Vlasty Tomana!

"Pokud mě a můj tým podpoříte, tak vaše příspěvky budou použity na honorář scenáristů, kteří vypracují další – předpokládáme, že již finální – verzi scénáře. Dále ze získaných peněz zaplatíme zhruba dva měsíce práce výtvarníka a kompozitora, kteří dokončí výtvarnou koncepci a trikovou postprodukci již natočených záběrů. Tyto záběry jsou nutnou podmínkou, abychom mohli začít projekt obchodovat a získali tak prostředky na realizaci celého filmu. Scénář píší držitel Českého lva Robert Geisler a David Šenk. Za vaší podporu nabízíme báječné odměny!", říká Vlastislav Toman.

Jak můžete nový film podpořit?


Komentáře

Váš komentář článku...

nostressctverec

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb