Plzeňský centrální obvod vydal pokyn ke třetí seči

V souvislosti s péčí o životní prostředí probíhají v plzeňském centrálním obvodu seče travnatých ploch. Vzhledem k nynějším dešťům a teplému počasí se tráva po předchozím suchu vzpamatovala a začíná opět růst. Jelikož obvodu záleží na tom, aby na jeho území nebyla tráva přerostlá, přistupuje již ke třetí seči travnatých ploch.

uniwebwebynamiru2018

„Zvláště v létě je velmi těžké časově určit termín sečí tak, aby tráva nepřerostla a zároveň aby vlivem suchého horkého počasí nedocházelo k seči již spálené trávy. Doufám, že díky deštivému počasí posledních dnů se nám termín seče povedlo trefit a ani k jedné zvýše uvedených situací nedojde. Věřím, že naši občané projeví s hlukem provázející práce shovívavost“, říká David Procházka, místostarosta MO Plzeň 3.

Třetí seč probíhá v období od 27. června na pěti úsecích, do kterých má obvod na svém území rozdělené travnaté plochy.

„Na jednotlivých úsecích budou firmy pracovat podle tohoto harmonogramu: úsek č. 1 - Štruncovy sady, Klatovská – E. Beneše, úsek č. 2 - Zadní Skvrňany, Přední Skvrňany, střed města, úsek č. 3 - Slovanské údolí, Škoda – III. brána, Nová hospoda, Zátiší, Borská pole, úsek č. 4 - Doudlevce, Výsluní, Valcha, úsek č. 5- Litice, Jižní Předměstí – Sukova, sídliště Bory, Radobyčice“, dodává David Procházka.

Autor: Miroslav Knotek Článek může obsahovat komerční sdělení.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 27.6.2018 10:42
0 +
 
Kamiq

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018