Pomůžeme vám s domácím i firemním úklidem!

Zajišťujeme úklid domácností i firem v Plzni a celém Plzeňském kraji

weby uniweb zprávy

Potřebujete jednorázový nebo pravidelný úklid? Zařídíme vše polde vašeho přání!

Mimořádný úklid je záležitostí časově velmi náročnou. Pro naši společnost ÚKLID PRESTO není ani jednorázový úklid jakéhokoli rozsahu žádným problémem. Rychle a spolehlivě uklidíme právě dokončené novostavby či rekonstruované prostory, bez potíží zvládneme rozsáhlý úklid po malířích nebo závěrečné úpravy před kolaudací. Jednorázový úklid můžeme provést jak v interiérech, tak ve venkovních prostorách všech objektů, domů a bytů. Vyčistíme opláštění a prosklení budov, umyjeme okna, vyčistíme koberce

Využijte pravidelného úklidového programu a my zajistíme vše potřebné – čištění podlahových krytin, dezinfekci sociálního zařízení, utírání prachu na všech volně dostupných plochách, likvidaci odpadu atd. Samozřejmě doplníme hygienický materiál a zabezpečíme kompletní servis provozu vaší firemní kuchyňky, včetně mytí nádobí. Rádi se postaráme i o mytí oken, dveří a dalších prosklených ploch. Také provádíme kolaudační úklidy a zajišťujeme úklidové služby pro domy ve správě SVJ.

Nabízíme tyto úklidové služby:

Úklidové služby pro firmy v Plzni

Naše úklidová firma poskytuje ve městě Plzeň a širokém okolí profesionální úklidové služby pro firmy. Nabízíme jak jednorázové úklidy, tak i komplexní zajištění pravidelného denního úklidového servisu kancelářských prostor včetně výrobního zázemí. Nedílnou součástí této oblasti úklidu je zabezpečení zásobování hygienického spotřebního materiálu dle potřeb každého zákazníka.

Úklid plzeňských kanceláří

Zajišťujeme pravidelný úklid kanceláří ve firmách, budovách státní správy a různých provozovnách. Úklid kanceláří v Plzni zahrnuje čištění podlahových krytin, dezinfekci sociálního zařízení, utírání prachu na volně dostupných plochách a likvidaci odpadu. Součástí denního úklidového programu je také doplňování hygienického materiálu a kompletní servis provozu kuchyněk.

Úklid výrobních hal a komerčních prostor v regionu Plzeň

Naše úklidová firma se specializuje také na jednorázové úklidy většího rozsahu, které provádí jak v novostavbách výrobních hal, tak i v halách, které jsou již v provozu. Jedná se především o strojové čištění pevných podlahových krytin, vjezdových vrat, prosklených stěn a stropního osvětlení včetně technického vedení.

Úklid domácností v Plzeňském regionu

Důležitou součástí námi poskytovaných služeb je také úklid domácností. Úklid domácností provádíme jak u bytů, tak i u domů či rodinných sídel. Námi prováděný úklid domácností zahrnuje úklidové služby jako strojové čištění podlah a čalounění, kompletní mytí oken a parní čištění koupelen, sociálního zařízení, topení, osvětlení a kuchyňské linky včetně utření prachu.

Úklidový servis pro SVJ v Plzni

Úklid pro SVJ je cíleně zaměřen na pravidelnou údržbu společných částí bytových domů včetně sklepních prostor či garážových stání. Nabízíme pravidelný úklidový servis, generální – jednorázový po rekonstrukcích a revitalizacích či po malování.

Máte zájem o úklidové služby?

Kontaktujte nás:

ÚKLID PRESTO, S.R.O.
Šikmá 214/8 
Plzeň 318 00 

mobil: +420 724 055 081 
e-mail: info@uklidpresto.cz 
web: www.uklidpresto.cz
FACEBOOK: 
Přidejte se k nám!

Autor: ÚKLID PRESTO, S.R.O. Článek může obsahovat komerční sdělení.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
fabia fl2018

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb