Potřebujete umýt okna na firemní budově? Pomůžeme vám!

Úklidová firma ÚKLID-PRESTO, s. r. o. sídlí v Plzni a již od roku 1993 poskytuje v celém západočeském regionu profesionální úklidové služby.

weby uniweb zprávy

Potřebujete jednorázový, nebo pravidelný úklid firemních prostor?

Zajistíme pro vaši společnost pravidelný nebo jednorázový úklid. Pro naši firmu ÚKLID PRESTO, není jednorázový úklid žádným problém. Rychle a spolehlivě uklidíme právě dokončené novostavby či rekonstruované prostory. Bez potíží zvládneme rozsáhlý úklid po malířích nebo závěrečné úpravy před kolaudací. Jednorázový úklid můžeme provést jak v interiérech, tak ve venkovních prostorách všech objektů, domů a bytů. 

Pravidelný úklid plzeňských kanceláří

Příjemné, čisté firemní prostředí je součástí renomé vaší společnosti a významně ovlivňuje rozhodování zákazníků. Svěřte proto úklid vaší firmy profesionálům. 

Využijte pravidelného úklidového programu a my zajistíme vše potřebné: čištění podlahových krytin, dezinfekci sociálního zařízení, utírání prachu na všech volně dostupných plochách, likvidaci odpadu atd. Samozřejmě doplníme hygienický materiál a zabezpečíme kompletní servis provozu vaší firemní kuchyňky, včetně mytí nádobí. 

Poskytujeme profesionální úklidové služby již od roku 1993

Úklidová firma ÚKLID PRESTO z Plzně poskytuje již od roku 1993 čistící a úklidové služby firmám, podnikatelům i soukromým osobám. Nabízíme komplexní úklid kanceláří, výrobních hal, komerčních prostor, úklid domácností a také službu hodinový manžel. 

Také provádí kolaudační úklidy a zajišťuje úklidové služby pro domy ve správě SVJ

Máte zájem o úklidové služby?

Kontaktujte plzeňskou úklidovou firmu ÚKLID PRESTO:

ÚKLID PRESTO, S.R.O. 
Šikmá 214/8,  Plzeň 318 00
 
mobil
: +420 724 055 081 
e-mail: 
info@uklidpresto.cz
web
www.uklidpresto.cz

Autor: ÚKLID PRESTO, S.R.O. Článek může obsahovat komerční sdělení.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
fabia fl2018

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb