Přijďte si ve čtvrtek vyzkoušet vítěze dTestu v oblasti vysavačů

Vážení zákazníci, zveme Vás ve čtvrtek 12.1.2017 na naši prodejnu v Klatovech, kde pro Vás budeme připravovat předváděcí akci vysavače Rowenta Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care. Přijďte se podívat jak vysává vítěz dTestu

weby uniweb zprávy

Vítěz dTestu sáčkový vysavač Rowenta Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care

Koberce, parkety, lino nebo plovoucí podlaha? Nyní už nemusíte přemýšlet, jakou podlahovou krytinu si můžete domů obstarat, protože vysavač Rowenta RO6477, který patří mezi kvalitní sáčkové vysavače, zvládne všechno. Vysávejte rozsypanou kávu z dlažby v kuchyni, drobky z pod stolu v jídelně, psí chlupy z gauče. To vše v rámci tichého provozu, který vás nebude rušit od žádné z vašich aktivit, ať už je to práce, zábava nebo odpočinek.

Image title

Při objednání přes e-shop uveďte do poznámky "výprodejová cena 6299". Platnost pouze do 12.1.2017!!!

Hygienická čistota při každém použití

Rowenta Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care příkonem 750W předvádí fantastické výsledky na všech typech povrchu bez rozdílu.Jeho energetická účinnost je ve třídě A, stejně tak i účinnost filtrace. Právem se tak pyšní označením AAAA. Elektronická regulace sací síly si poradí s nepořádkem rychle a hravě za Vás. Díky výkonu v kombinaci se sáčkem HEPA Hygiene+ s kapacitou 4,5 l bude vaše domácnost pokaždé uklizena naprosto dokonale. V případě nutnosti výměny sáčku vás indikátor výměny upozorní.

V balení k podlahovému vysavači Rowenta Silence Force Extreme najdete také:

  • teleskopickou kovovou sací trubici
  • univerzální trubici Deep Clean
  • parketovou hubici
  • kartáček na nábytek
  • štěrbinovou hubici jako 2v1
  • maxi i mini turbo kartáč

Image title

Jednoduše vše, co k dokonalému úklidu potřebujete.

Značka Rowenta při komponování vysavače Rowenta Silence Force Extreme myslela také na jeho hlučnost a dokázala ji snížit na neuvěřitelnou hranici 66dB. Vysavač tak nebude rušit svým provozem.

Přívodní šňůra o délce 8,4 m vám umožní, že se lehce dostanete kamkoliv potřebujete bez nutnosti odpojení se od elektrické sítě. Po práci lze přívodní šňůru jednoduše automaticky navinout zpět do vysavače a vše je rychle a snadno hotovo.

Ve čtvrtek 12.1.2017 v prodejně Efekt Elektro Klatovy vedle OD Kaufland můžete vysávání vyzkoušet osobně u nás!!!

V nabídce máme několik dalších modelů vysavačů značky ROWENTA za výprodejové ceny již od 1.799,- Kč. Přijďte si k nám vybrat pomocníka pro svou domácnost.

Těšíme se na Vás!

Váš tým Elektro Efekt
www.elektroefekt.cz
Sportovní 783
339 01 Klatovy

Fotogalerie
Autor: ELEKTRO EFEKT s.r.o. Článek může obsahovat komerční sdělení.


Komentáře

Váš komentář článku...

zprávytypos2018

Hlavní zprávy

 

seo uniweb