Připomínáme si Den hygieny rukou

5. květen je vyhlášen Světovou zdravotnickou organizací Mezinárodním dnem hygieny rukou, která je nejjednodušším a nejdostupnějším způsobem ochrany proti šíření nemocí.

uniwebwebynamiru2018

K tomuto významnému dni se připojila také táborská nemocnice ve středu 9. května 2018.

V nemocniční hale si od 9 do 12 hodin mohli pod odborným dohledem zájemci z řad veřejnosti, pacientů i zdravotníků vyzkoušet správnou techniku mytí a dezinfekce rukou. K dispozici byl speciální přístroj pro praktickou ukázku, zda si myjete a dezinfikujete ruce správně.

Zdravotníci NEMOCNICE TÁBOR, a.s. jsou v zásadách hygieny rukou pravidelně školeni, ale na šíření infekcí v nemocničním prostředí se mohou podílet i sami pacienti a jejich návštěvy, proto je dobré si správné hygienické dovednosti stále připomínat!

Firma KRÁSNÝ-zdravotnická technika je autorizovaným dovozcem a distributorem dezinfekčních prostředů STERIDINE do České Republiky. Jedná se o moderní a šetrné prostředky vhodné pro alergiky, které efektivně působí proti široké řadě patogenů. Dezinfekce a hygiena rukou je to nejdůležitější nejenom ve zdravotnictví, ale také v běžných domácnostech. Kromě dezinfekčních ubrousků nabízíme dezinfekční gely a dezinfekční mýdlo. Pro zdravotnická zařízení a ordinace máme dávkovače dezinfekce a samolepku dezinfekce rukou dle ČSN. Dezinfekční prostředky STERIDINE vyhovují nejnovějším pořadavkům a předpisům Evropské Komise (EU). Všechny produkty mají bezpečnostní listy v českém jazyce

Autor: KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
pulmaraton zpravy

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018