Šachty na kabely s oceněním GreenTec Award jsou šetrné k přírodě

LIC technika využívá při výrobě kabelových šachet recyklovatelné materiály. Jsme hrdí na to, že naše mateřská společnost LIC Langmatz je držitelkou prestižního ocenění GreenTec Award.

uniwebwebynamiru2018

Zjednodušení a zlevnění staveb s ohledem na přírodu

Společnost LIC Technika vyrábí unikátní polykarbonátové podzemní rozvaděče, zemní kabelové šachty a řadu dalších prvků pro telekomunikace, oblast silnoproudu a dopravní signalizace. Firma staví na revoluční technologii 3D-ribFrame, která dovoluje vyrábět extrémně pevné produkty s nízkou hmotností, které jsou zároveň odolné proti povětrnostním vlivům, vysoké teplotě i chemickým látkám. Zemní kabelové šachty LIC z polykarbonátu vyrobeného za pomoci 3D-ribFrame technologie snesou zatížení až 40 tun. To vše spolu s mimořádnou variabilitou příznivě ovlivňuje náklady na dopravu, montáž a tím i výslednou cenu všech typů staveb.

Šetřete při stavbě čas díky modulárnímu systému

Šachtové prvky LIC jsou flexibilní alternativou k betonovým kabelovým šachtám. Nejedná se pouze o jednotlivé produkty, ale představují ucelený modulární systém, který výrazně zjednodušuje projektovou přípravu i samotnou výstavbu. Kabelové šachty jsou na stavbu dodávány už v připraveném uspořádání k montáži. Přetrasování stávajících kabelovodů je díky otevřeným šachtovým rámům velmi snadné. Šachty se snadno integrují do stávajícího terénu dle projektového zadání , protože jsou vybaveny šachtovými poklopy v různých materiálových provedeních – od litiny, přes beton a slzičkový plech, až po zadlážditelné poklopy. Samozřejmá je ochrana šachet před neoprávněným vstupem.

Potřebujete variabilní produkt? Máme!

VarioModul je kvalitní produkt, který v sobě spojuje inovativní a v praxi osvědčené vlastnosti. Rámový prvek poskytuje individuální řešení nejrůznějších požadavků a lze jej integrovat do standardních šachtových rámů. Přívodní pole jsou volná a je možné je individuálně osadit. Libovolné nestandardní otvory lze zhotovit pomocí běžných nástrojů na obrábění dřeva.

Nově si mohou se systémem VarioModul zákazníci objednávat rámové prvky pro kabelové chráničky o průměru 160 mm.

Šachty a rozvaděče pro každou stavbu

Rok od roku narůstá množství realizací, kde byly během stavby či rekonstrukce využity podzemní rozvaděče a kabelové šachty LIC. Mezi referencemi lze nalézt novou stáčecí linku plzeňského Prazdroje, depo závodního okruhu v Mostě, zahrady Pražského hradu a množství městských pěších zón a náměstí.

Máte zájem o obdobné řešení? Kontaktujte nás!

LIC technika, s.r.o.

Adresa: Dr.Sedláka 763, 339 01 Klatovy
E-mail: lic@lic.cz
Telefon: +420 376 555 711
Web: www.lic.cz
Firma LIC technika, s.r.o., je dceřinou společností firmy Langmatz GmbH sídlící v Garmisch-Partenkirchenu.

Autor: LIC technika s.r.o. Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Vánoční trhy na Krajském úřadě Plzeňského kraje

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018