Sezóna zahradních svateb právě vrcholí. Jaké šaty na ně vybrat?

Venku máme krásné počasí, což nás táhne do přírody nejen během běžných dnů, ale i při nejrůznějších důležitých příležitostech jako jsou jubilea, svatby, oslavy apod. Ale tyto akce mají svá specifika, která jsou v případě společenských události někdy mírně komplikovanější a ne každý jim zcela rozumí.

Sportmanie

Na venkovní svatbu jsou jistotou koktejlové šaty vhodného střihu a barvy

Pokud se jedná o venkovní svatbu, případně i svatbu např. vkostele stím, že hostina bude pořádaná ve venkovních prostorech, případně se budete po venku více pohybovat, pak je vhodné dle toho také vybírat šaty na svatbu stím, že je vhodné mít nějaké další informace navíc. Pokud bude obřad, nebo hostina venku, pak se očekává méně formální styl svatby a budou vhodnější například koktejlové šaty ke kolenům, než dlouhá společenská róba, ve které byste na takové události vypadala pravděpodobně poněkud nepatřičně a navíc byste si šaty brzy ušpinila. Nezapomeňte také na boty a na fakt, že je nutno počítat směkčím povrchem, takže pohyb na jehlových podpatcích by byl extrémně obtížný, ne-li skoro nemožný. Volte proto elegantní boty bez podpatku, nebo alespoň světší plochou podpatku. Pamatujte ale, že i na vpřípadě venkovní svatby jde pořád o svatbu, takže byste měla působit elegantně, přitažlivě, avšak nepříliš sexy, nebo vulgárně. Pokud máte potřebu být vždy za hvězdu večera, pak zkuste trochu přibrzdit a ponechat tuto výsadu alespoň jednou Vaší kamarádce nevěstě.

Jak zjistit, jaký typ šatů na danou svatbu vybrat

Než budete vybírat vhodné šaty na svatbu, je vhodné zjistit, do jaké míry bude svatba formální a jestli je daný dress code- to vyčtete buď zpozvánky, nebo se poptejte ideálně přímo svatebčanů, nebo kamarádů, kteří sVámi na svatbu také půjdou.

Autor: Kristina Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Letní kino Koterov

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018