Škodaland s koupacím jezírkem osvěžuje Plzeňany už sedm let

Sedm let uběhlo od otevření multifunkčního areálu Škodaland na břehu přehrady České údolí. Za tu dobu si do areálu našly cestu tisíce lidí a vedení třetího plzeňského obvodu jej neustále zvelebuje. Kromě již standardních věcí jako je restaurace, půjčovna sportovních potřeb a minigolfu, kamerového systému, wi-fi připojení, dětského a senior koutku a samozřejmě koupacího jezírka, přichází obvod s dalšími novinkami.

švikovhradycz

„Snažíme se vycházet vstříc občanům, chceme, aby se ve Škodalandu cítili dobře a zároveň bezpečně,“ říká starosta centrálního obvodu Radislav Neubauer. „Rozšířili jsme odpočinkovou plochu kolem jezírka a u in-line dráhy jsou pro sportovce připravené pancéřované schránky sklíčky pro úschovu osobních věcí“, dodává starosta Neubauer.

Městský obvod Plzeň 3 ale připravil i další vylepšení oblíbeného relaxačního místa.

„Kolem koupacího jezírka jsme nechali položit nový travnatý koberec a především umístili nové hygienické zázemí, kde sportovci najdou toalety, šatny a sprchy“, vypočítává Radoslav Škarda, I. místostarosta MO Plzeň 3. „Klíče budou k dispozici hned u parkoviště nebo u pokladny“, upřesňuje Radoslav Škarda.

Samozřejmostí je pravidelná výměna písku na beach volejbalovém hřišti a také rezervační systém sportovišť, který běží už pátým rokem. Návštěvníci mají online přehled, zda je v jimi zvolený termín určité hřiště volné nebo už obsazené. Přímý odkaz na rezervace, ale také kalendář akcí, fotogalerie a další zajímavosti, najdou zájemci na oficiálních stránkách areálu – www.skodaland.eu.

Fotogalerie
Autor: Miroslav Knotek Článek může obsahovat komerční sdělení.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 6.6.2018 16:30
0 +
 
Letní kino Koterov

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018