TÝRANÁ ŠEVA JE UŽ ZDRAVÁ A HLEDÁ RODINU

ŠEVA fenka 11 let kříženec německého ovčáka (váha 27 kg) Ještě nikdy jsme neměli v útulku někoho tak krásného. Ještě nikdy jsme neměli v útulku někoho tak přebáječného. Ještě nikdy se mi nestalo, že by láska nešla popsat slovy. Dovolte mi, abych vám všem představila naprostý unikát našeho útulku – princeznu Ševu. Je klidná, hodná, prdelkoidní, mazlící, líbací, žebrací, .. tato dámička nemá zkrátka žádná negativa. Má jemňoučkou srst, jasné oči, ladný běh, lechtavý hlas, a když vám běží na

lite2018

ŠEVA

fenka 11 let kříženec německého ovčáka (váha 27 kg) Ještě nikdy jsme neměli v útulku někoho tak krásného. Ještě nikdy jsme neměli v útulku někoho tak přebáječného. Ještě nikdy se mi nestalo, že by láska nešla popsat slovy. Dovolte mi, abych vám všem představila naprostý unikát našeho útulku – princeznu Ševu. Je klidná, hodná, prdelkoidní, mazlící, líbací, žebrací, .. tato dámička nemá zkrátka žádná negativa. Má jemňoučkou srst, jasné oči, ladný běh, lechtavý hlas, a když vám běží naproti…line se za ní jakási zář. Zář andělská. Bydlí ve vnitřním kotci, nic neničí a má hygienické návyky. Proto očekává nějakého páníčka nebo paničku s Dormeo matrací a pletenou dekou. Je to skvělá pomocnice u vaření, koukání na zprávy, přikládání do kotle, nebo špacírování po venku. Je přizpůsobivá, úžasná, báječná, božská. Se psy si hraje jako štěně, kočkám jistě neublíží. Miluje všechny a všechno. V autě jezdí, jako by sama měla průkazku – jen nedosáhne na pedály. Tak honem, volejte..O Ševu bude boj! Poznámka ke zdrav. stavu: Špatně slyší, přesto chodí na volno a poslouchá na slovo, páníčka si hlídá. V útulku od října 2016. S adopčním poplatkem 1.300,- (Naočkovaná kombinovanou vakcinou, odčervena, Stronghold proti cizopasníkům)

 

Gábina Jagerová

Foto: Mi Chie  ŠEVA – odebraná 24. 10. 2016 Obrovské trápení…dny, které nikdy nekončily.  Za asistence Městské policie Stříbro a na žádost Životního prostředí Stříbro byla odebraná jedenáctiletá fenka německého ovčáka.  Dostala jméno Ševa. Fenka měla hnisavý zánět v očích, neslyší, má přerostlé drápy, svrab a demodex. Na několika místech je úplně od krve a pokožku má strašně vařící. Bylo ji provedeno celkové vyšetření, které ukázalo na to, že jde o zdravého pejska. Takže kdyby majitelé nezanedbali kožní choroby, bylo by vše hned lepší a Ševa by nemusela trpět. Pes neumí fňukat jako člověk a s každým bebíčkem si dojít k doktoru. Od toho má svého pána, který ji nepomohl. Nyní je vyléčená a může k novému páníčkovi. Je velice milá, klidná, přítulná, čistotná, rozumná,..prostě velký andílek.  Ona je tak úžasná – k dokonalosti ji chybí jen ten chlup V obci u Stříbra se ještě nachází dva psi – cca roční, milý přítulný kříženec, kluk, úplně božácký a suprový. Zamilovala jsem se okamžitě – hledáme pro něj umístění, aby v komunitě nemusel zůstávat. Dále hledám umístění pro jeho stařičkého tátu. Váha do deseti kilo. Také moc hodný a přítulný. Zimu tam na 100% nepřežije, protože je částečně také bez chlupů – zřejmě od parazitů. Pokud by se pro něj našlo místo, léčbu zaplatím. Nedovolte, aby tam umřel sám a s opovržením odložen. Rodina se ráda obou psů vzdá – my máme ale karanténu plnou a do útulku jít nemohou. Pokud se o dva psi, kteří v komunitě zůstali , nikdo nepřihlásí, ujmeme se jich, až bude místo (zřejmě za několik měsíců – až Ševu přemístíme z karantény do útulku) Jestli chcete podpořit tyto chudáky, můžete se semnou domluvit: -mobil: 724 583 768 -email: Gabriela333@seznam.cz  Podpořit jej můžete i finančně na č. ú.: 194 210 638/0600 Pozn.: Umístění Ševy je finančně uhrazeno. Umístění dvou béžových pejsků, pro které si pojedeme bude hrazeno čistě z útulkových peněz. Za podporu mnohokrát děkujeme.

The post TÝRANÁ ŠEVA JE UŽ ZDRAVÁ A HLEDÁ RODINU appeared first on Martina Sihelská.

Autor: Martina Sihelská Článek může obsahovat komerční sdělení.


Komentáře

Váš komentář článku...

ARCHIV ZPRÁV
st 11.1.2017 07:57
0 +
 
lite zprávy

Hlavní zprávy

 

seo uniweb