Zastavte se s celou rodinou u Švejka na Rozvadově a pochutnejte si na české klasice!

Jezdíte do Německa anebo zpět do České republiky přes Rozvadov? Cestujete po západních Čechách? Zastavte se v Restaurantu Švejk na Rozvadově a pochutnejte si s celou rodinou na české klasice!

weby uniweb zprávy

Vynikající jídlo bez dlouhého čekání!

Tento týden jsme s celou rodinou vyrazili na Přimdu do bazénu. Užili jsme si plavání, saunu a prima vodní radovánky s dětmi. Po příjemně stráveném čase jsme zajeli doplnit energii do ŠVEJK RESTAURANTU na Rozvadově. Jezdíme tam rádi a pravidelně, protože si vždycky všichni dobře pochutnáme.

Usadili jsme se u jednoho z volných stolů pod okny vyzdobenými typickými švejkovskými vitrážemi (pro znalce: vedle zelenobílé pece vlevo). Sympatická servírka nás v krátké době obsloužila a na objednané jídlo a pití jsme nečekali nijak dlouho.

Hodnocení jídla a pití jedním slovem: výborné!

Polévka byla správně hustá, maso v polévce vynikající, měkké. Svíčková paní Müllerové s houskovým knedlíkem byla výborná, pohutnal jsem si na propečeném libovém masu a dobře ochucené omáčce. Manželka si dala krevetový salát se zeleninou, děti si objednali řízky s hranolky, manželky rodiče si dali jehněčí žebírka a všichni jsme byli s jídlem i pitím (nealko pivo, malinovka, pilsner urquell 12°) velmi spokojení.

Zbývá pouze dodat, že točená plzeň měla správnou teplotu a říz a malinovka dětem i manželce chutnala.

Verdikt: doporučujeme!

Co napsat na závěr? Pokud opět někdy pojedeme přes Rozvadov, rádi se u Švejka zastavíme na oběd, občerstvení nebo dobrou večeři.

Jednotný koncept Švejk restaurant

Do Švejk restaurantu Rozvadov jsme s manželkou a dětmi přijeli v pravé poledne. Restaurace byla ze tří čtvrtin zaplněná hosty, především z Německa. Koncept Švejk restaurací známe například z Plzně a můžeme potvrdit, že rozvadovská restaurace je vizuálně podobná ostatním švejkovnám v ČR. Najdete zde typický interiér s dřevěnými podlahami, masivním dřevěným nábytkem a obložením stěn. Ty jsou doplněny barevnými vitrážemi v oknech s pěknými malebnými motivy kreseb Josefa Lady a všudypřítomnou tváří dobrého vojáka Švejka.

Švejk Restaurant Rozvadov

Starý hraniční přechod
Rozvadov 21
348 06

Tel.: +420 776 037 138
E-mail: ludvik@primda.cz
Web: http://www.svejkrozvadov.cz

Autor: Jan Vavřička Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
slovanypronajem

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018