DAEN INTERNATIONAL

377 227 513 daen@daen.cz www.daen.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
  • náměstí Republiky 2/3 , Plzeň 30100

Prodejní místa CK DAEN International


Pobočka

Ulice

Město

Telefon

Fax
Centrála Plzeň Bezručova 1 Plzeň 377 227 513
377 226 231
377 235 210
377 220 317
Pobočka Praha Lípová 16 Praha 2 224 919 489 224 920 417
Pobočka Klatovy kpt. Jaroše 150 Klatovy 376 315 888 376 315 566
Pobočka České Budějovice nám. Přemysla Otakara II. 58 České Budějovice 386 353 547 386 353 527

 Autorizovaní prodejci CK DAEN International

Název CK,
e-mail
Adresa PSČ, město Telefon
Ašská cestovní agentura
asskaca@quick.cz
Hlavní 2747 352 01 Aš 354 526 980
Terno Tour
ternotour@volny.cz
Mírové nám. 91 418 01 Bílina 417 820 533,
417 820 536
Palma Tour
palma.tour@iol.cz
Sokolská 294 470 01 Česká Lípa 487 525 646,
487 832 760
Adria Travel
info-ck@adriatravel.cz
Rooseveltova 49 381 01 Český Krumlov 380 709 911
Aloha,
aloha@space.cz
Radniční 252/10 405 01 Děčín 412 512 552
Honza
ck@honza.cz
Jiráskova 99 345 62 Holýšov 379 491 585
Osvěta
osveta@horovice.cz
Tlustice 186 268 01 Hořovice 311 513 525
Tour Centrum
cheb@tourcentrum.cz
Obrněné brigády 20 350 02 Cheb 354 410 194
Tulip Travel
catuliptravel@seznam.cz
Mánesova 4757 430 01 Chomutov 474 651 956
Kawex
travel@kawex.cz
Zeyerova 15 360 01 Karlovy Vary 353 232 261
W Privat
wprivat@volny.cz
Nám. Republiky 5 360 01 Karlovy Vary 353 227 768
DAEN International
daen.kralovice@raz-dva.cz
Markova 26 331 41 Kralovice 373 396 527
Holoubek Jiří
ck@autocombi.cz
Sokolská 601 284 01 Kutná Hora 327 512 763
Cat Tour
info@cattour.cz
Zámečnická 562 460 01 Liberec 1 485 113 132
Activ Tour
activtour@iol.cz
Hlavní 370/3 353 01 Mariánské Lázně 354 622 119
Tour Centrum
marlazne@tourcentrum.cz
Poštovní 160 353 01 Mariánské Lázně 354 626 528,
354 627 995
Solid Line
solid.line@cbox.cz
Krátká 904 293 01 Mladá Boleslav 326 726 604
Artemis Tour
artemis@iol.cz
nám. VMS 4 434 01 Most 476 107 072
Koram
ca.coram@worldonline.cz
Tř. Míru 2671 530 02 Pardubice 466 535 701
Saturn
eladmanova@iol.cz
Nádražní 1751 393 01 Pelhřimov 565 326 314
VHT
info@vht.cz
Velké náměstí 166 397 01 Písek 382 216 122
Hanseatic CK Had
ckhad@hanseatic.cz
Vršovická 9 101 00 Praha 10 271 747 291
Azur Reizen
info@azurreizen.cz
Revoluční 17 110 00 Praha 1 224 828 800
Euroagentur
ck@euroagentur.cz
Vodičkova 34 110 00 Praha 1 224 233 172
Nemo
zajezdy@nemo.cz
Panská 34 111 21 Praha 1 224 210 900
Trans Europe Tours
acl@acl.cz
V Celnici 7 110 00 Praha 1 222 321 587
Jihospol Tours
jihospol_tours@iol.cz
Vinohradská 97 120 00 Praha 2 222 722 214
Cicala
cicala@informnet.cz
Na Dolinách 26/109 147 00 Praha 4 241 434 444
Marco Polo
ticket@marco-polo.cz
Novodvorská 33 142 00 Praha 4 241 718 646
AG Tour Kosmická 743 149 00 Praha 4 - Háje 272 931 474
Guthová Vlasta ing. Brdičkova 1914 150 00 Praha 5 251 622 466
Arco Balena
bezdekova@mujbox.cz
Vršovické náměstí 3 101 00 Praha 10 271 743 086
AJV
slon-von@volny.cz
Dlouhá ul. 21 261 02 Příbram II 318 631 888
Lucie
ckluie@volny.cz
nám. TGM 3 - pasáž Horymír 261 01 Příbram 1 318 630 837,
603 875 601
Tempo Tours
tempo@tempotours.cz
nám. Svobody 6 342 01 Sušice 376 528 989
Černý Zdeněk
Škoda Avia Tour
B. Němcové 100 347 01 Tachov 374 721 624
Terno Tour
ternotour@volny.cz
28. října 4 415 00 Teplice 417 533 728
ESP Tour
kontakt@esptour.cz
Revoluční 5 400 01 Ústí nad Labem 475 220 473

Komentáře & Hodnocení - DAEN INTERNATIONAL

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář