Jan Becher Muzeum

+420 359 578 142 vstupenky@pernod-ricard.com www.becherovka.com
5 Skóre 5 z 5 Hodnotit
  • T. G. Masaryka 282/57, Karlovy Vary 360 01

MUZEUM JE ZAVŘENO DO 28.12.2018

Jan Becher Muzeum je součástí společenského prostoru Becherplatz, který v Karlových Varech představuje oblíbenou turistickou destinaci. Nachází se na místě bývalé továrny Becherovky vystavěné v roce 1867 a každoročně ho navštíví tisíce milovníků karlovarského likéru z celého světa.

Zrekonstruované sklepní prostory muzea umožňují nahlédnout do míst, která spojuje slavný Becherovod. Návštěvnici zde mohou nasát vůni Becherovky pod kamennými klenbami, obdivovat krásu a trvanlivost původních sudů s nezaměnitelným kryptogramem rodiny Becherů a samozřejmě také ochutnat likéry z produkce karlovarské likérky. Interaktivní expozice je postupně provede historií Becherovky i jednotlivými fázemi výroby – od míchání bylin a koření přes digeraci až po stáčení likéru a jeho expedici.

V závěru prohlídky potom hosté mohou navštívit muzejní prodejnu, která kromě Becherovky a dalších produktů z našeho portfolia nabízí i zajímavé suvenýry. Některé z nich (např. výpravná kniha Tajemství třináctého pramene) jsou k dostání pouze zde.

Otevírací doba: denně od 9.00 do 17.00 hod.
Adresa: T. G. Masaryka 282/57, Karlovy Vary
Jazyk prohlídky: česky, anglicky, německy, rusky

Komentáře & Hodnocení - Jan Becher Muzeum

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář