PEBAL s.r.o.

377882811 prace@pebal.cz www.pebal.cz
11 Skóre 5 z 5 Hodnotit
  • U Mexika 1339, Nýřany 33023

PEBAL patří mezi hlavní výrobce obalového materiálu v ČR

Společnost Pebal s.r.o. byla založena v Plzni roku 1995. Z původně obchodní organizace se během let stal jeden z hlavních výrobců a dodavatelů obalového materiálu v České republice. V průmyslové zóně Mexiko u Nýřan, v bezprostřední blízkosti dálnice D5, se na ploše 10 000 m2 rozkládá moderní výrobní a skladovací areál společnosti.

Mezi hlavní produkty Pebalu patří polyetylenové fólie, výrobky z nich a osmibarevný flexotisk. Investice do nových technologií, osobní přístup k zákazníkům a důraz na kvalitu výrobků, to jsou základy, na kterých Pebal staví od svého založení. Produkty jsou vyráběny na nejmodernějších strojích a díky neustálé inovaci výrobních prostředků dokáže Pebal udržovat náskok před konkurencí.

Díky kvalitnímu systému řízení byl v roce 2002 společnosti udělen certifikát jakosti ISO 9001:2000 a v roce 2010 dokonce prestižní certifikace BRC/IOP pro potravinářské obaly. Na spolehlivém vyřízení každé zakázky, počínaje jejím přijetím, výrobou a následnou expedicí, se denně podílí necelých sto zaměstnanců.

Komentáře & Hodnocení - PEBAL s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář