Online Před týdnem

Sdružení občanů Exodus v Třemošné u Plzně

Vítáme každou nabídku spolupráce. Sloužíme pro osoby se zdravotním postižením z Plzeňska. Sociální rehabilitaci ale využívají lidé z celého Česka. Chcete-li i Vy pomoci, můžete zde: UCB Bank Plzeň 7575 4747 / 2700. Děkujeme předem!

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Je to tady, už můžete u Lidušek nakupovat on-line

Pokud máte jakýkoli dotaz, volejte nákupní liduškovskou infolinku 603 226 682 nebo pište na info@nakupulidusky.cz :-)

Blog
Před 4 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Scriptum (lat. písmo) - nekomerčně zpřístupňuje význačné tituly českých exilových a samizdatových periodik

Pokud máte ve svém dosahu cokoli, týkající se tématu, budeme vám vděčni, když se ozvete. Miroslav Svoboda ... scriptum@exodus.cz

Blog
Před měsícem
REGIONPLZEN.CZ

Nabídka digitalizace dat

Vážení přátelé, nabízíme Vám pomoc při řešení problému kam a jak umístit data, fota, která v papírové či jiné fyzické podobě zabírají již příliš mnoho místa a jejich zpracování zdržuje Vaše pracovníky od základní práce.

Blog
Před měsícem
REGIONPLZEN.CZ

Farmářský obchod U Lidušky

Přijímají objednávky na Velikonoce - Na Roudné, na Slovanech nebo na Doubravce:

Blog
Před 2 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Nabídka Sociální rehabilitace 2019

Začal nový rok 2019 a s ním bychom Vám rádi nabídli celoroční program pobytových sociálních rehabilitací určených zdravotně postiženým. Kurzy budou probíhat v bezbariérovém domě Exodus Třemošná. Ceny jednotlivých kurzů zahrnují kromě celotýdenního programu také ubytování a celodenní stravování. Po domluvě je možné zajistit osobního asistenta.

Blog
Před 3 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Papírové prostírání PAPLAC od 149,- Kč

František Mourek
Velikost A3 A POČET V BALÍKU 50 ks.

Komentář
Před 3 měsíci

Papírové prostírání PAPLAC od 149,- Kč

Papírové prostírání PAPLAC je elegantní, zábavné a hlavně nesmírně praktické. Pokaždé jiné, pokaždé při ruce. Ideální pro domácí stolování, rodinné oslavy nebo letní grilování. Oživte své domácí stolování stylovým PAPLAC prostíráním a pobavte všechny své jedlíky.

1 1

Blog
Před 3 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

PF 2019

Vykročte pravou do Nového roku 2019 a přeji všem zdraví, štěstí, lásku a lepší zítřky, ať se daří!!! (Koláž - "Na zdraví")

Blog
Před 5 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Vánoce 2018 & Nový rok 2019 - Dům Exodus v Třemošné u Plzně

Jsme solidární s lidmi s postižením, počítáme však s osobností každého z nich a vycházíme z toho, že jsou si své věci schopni zařídit sami, vytvoříme-li jim k tomu podmínky. Máte-li štědré srdce a internetové bankovnictví a chtěli by jste přispět Sdružení občanů Exodus v Třemošné - www.exodus.cz - zde je číslo účtu UCB Bank Plzeň 75754747/2700

Blog
Před 5 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Pozvánka na 1.12.2018

Srdečně Vás zveme na tradiční Vánoční prodejní výstavu uživatelů sociálně terapeutické dílny Exodus. Chybět nebudou svíčky, šité textilní výrobky, vánoční dekorace a věnce. K zakoupení bude též keramika z chráněné dílny Exodus. Těšíme se na shledání!

Blog
Před 7 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

TESCO - Plzeň, Rokycanská 1385/130

Sdružení občanů Exodus, z.s. - HORY BEZ BARIÉR, ZÁŽITKY BEZ HRANIC - Na obchodech jsou umístěny hlasovací zařízení s popisem nominovaných projektů. Za každý nákup zákazníci obdrží hlasovací žeton. Následně ho mohou až do 4. června vhazovat do hlasovacích boxů, a tím podpořit projekt, který je jim nejbližší.

Blog
Před 12 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Krámek Exodus v Tovární 3, Plzeň

Přijďte si vybrat podle chuti (viz aktuální fota) "Každá návštěva potěší."

Blog
Před 12 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

SKH Meteor Plzeň hledá sponzory k 15.výročí klubu

Dovolte abych se představil. Jmenuji se Martin Černý jsem předseda SKH Meteor Plzeň. Náš florbalový tým vozíčkářů byl založen v roce 2003. Již letos má náš klub výročí od založení 15 let. Pište na e-mail je skh.meteor.plzen@seznam.cz

Blog
Před rokem
REGIONPLZEN.CZ

Veselé Velikonoce Všem na Regionplzen.cz

Užijme pohodu při velikonočních svátcích ... Velký pátek, Bílá sobota, neděle Boží hod velikonoční, Velikonoční pondělí, ...

Blog
Před rokem
REGIONPLZEN.CZ