Online Před 4 dny

Farmářský obchod U Lidušky

Přijímají objednávky na Velikonoce - Na Roudné, na Slovanech nebo na Doubravce:

Blog
Před 4 dny
REGIONPLZEN.CZ

Nabídka digitalizace dat

Vážení přátelé, nabízíme Vám pomoc při řešení problému kam a jak umístit data, fota, která v papírové či jiné fyzické podobě zabírají již příliš mnoho místa a jejich zpracování zdržuje Vaše pracovníky od základní práce.

Blog
Před 2 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Nabídka Sociální rehabilitace 2019

Začal nový rok 2019 a s ním bychom Vám rádi nabídli celoroční program pobytových sociálních rehabilitací určených zdravotně postiženým. Kurzy budou probíhat v bezbariérovém domě Exodus Třemošná. Ceny jednotlivých kurzů zahrnují kromě celotýdenního programu také ubytování a celodenní stravování. Po domluvě je možné zajistit osobního asistenta.

Blog
Před 4 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Papírové prostírání PAPLAC od 149,- Kč

František Mourek
Velikost A3 A POČET V BALÍKU 50 ks.

Komentář
Před 4 týdny

Papírové prostírání PAPLAC od 149,- Kč

Papírové prostírání PAPLAC je elegantní, zábavné a hlavně nesmírně praktické. Pokaždé jiné, pokaždé při ruce. Ideální pro domácí stolování, rodinné oslavy nebo letní grilování. Oživte své domácí stolování stylovým PAPLAC prostíráním a pobavte všechny své jedlíky.

1 1

Blog
Před 4 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Scriptum (lat. písmo) - nekomerčně zpřístupňuje význačné tituly českých exilových a samizdatových periodik

Pokud máte ve svém dosahu cokoli, týkající se tématu, budeme vám vděčni, když se ozvete. Miroslav Svoboda ... scriptum@exodus.cz

Blog
Před měsícem
REGIONPLZEN.CZ

PF 2019

Vykročte pravou do Nového roku 2019 a přeji všem zdraví, štěstí, lásku a lepší zítřky, ať se daří!!! (Koláž - "Na zdraví")

Blog
Před 3 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Vánoce 2018 & Nový rok 2019 - Dům Exodus v Třemošné u Plzně

Jsme solidární s lidmi s postižením, počítáme však s osobností každého z nich a vycházíme z toho, že jsou si své věci schopni zařídit sami, vytvoříme-li jim k tomu podmínky. Máte-li štědré srdce a internetové bankovnictví a chtěli by jste přispět Sdružení občanů Exodus v Třemošné - www.exodus.cz - zde je číslo účtu UCB Bank Plzeň 75754747/2700

Blog
Před 3 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Pozvánka na 1.12.2018

Srdečně Vás zveme na tradiční Vánoční prodejní výstavu uživatelů sociálně terapeutické dílny Exodus. Chybět nebudou svíčky, šité textilní výrobky, vánoční dekorace a věnce. K zakoupení bude též keramika z chráněné dílny Exodus. Těšíme se na shledání!

Blog
Před 5 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

TESCO - Plzeň, Rokycanská 1385/130

Sdružení občanů Exodus, z.s. - HORY BEZ BARIÉR, ZÁŽITKY BEZ HRANIC - Na obchodech jsou umístěny hlasovací zařízení s popisem nominovaných projektů. Za každý nákup zákazníci obdrží hlasovací žeton. Následně ho mohou až do 4. června vhazovat do hlasovacích boxů, a tím podpořit projekt, který je jim nejbližší.

Blog
Před 10 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Krámek Exodus v Tovární 3, Plzeň

Přijďte si vybrat podle chuti (viz aktuální fota) "Každá návštěva potěší."

Blog
Před 10 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

SKH Meteor Plzeň hledá sponzory k 15.výročí klubu

Dovolte abych se představil. Jmenuji se Martin Černý jsem předseda SKH Meteor Plzeň. Náš florbalový tým vozíčkářů byl založen v roce 2003. Již letos má náš klub výročí od založení 15 let. Pište na e-mail je skh.meteor.plzen@seznam.cz

Blog
Před 11 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Veselé Velikonoce Všem na Regionplzen.cz

Užijme pohodu při velikonočních svátcích ... Velký pátek, Bílá sobota, neděle Boží hod velikonoční, Velikonoční pondělí, ...

Blog
Před 12 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Všechno nejlepší milé ženy na celém světě MDŽ

8.března 2018

Blog
Před 12 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Keramika Exodus

KRÁMEK S KERAMIKOU PŘESTĚHOVÁN DO NOVÝCH PROSTOR SPOLEČNĚ SE SOCIÁLNĚ TERAPEUTICKOU DÍLNOU DO TOVÁRNÍ 3, PLZEŇ E-SHOP:

Blog
Před 12 měsíci
REGIONPLZEN.CZ