Online Dnes

Plzeňský Prazdroj v minulém roce přilákal téměř 650 tisíc návštěvníků

Plzeňský Prazdroj se stále drží na špici mezi nejnavštěvovanějšími turistickými atrakcemi v České republice.

Blog
Dnes
REGIONPLZEN.CZ

Knižní tip: Noční lov

Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k brutální vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený. Zápěstí má svázaná a oči pod průhledným sáčkem upevněným těsně pod hlavou vypoulené.

Blog
Dnes
REGIONPLZEN.CZ

Důkladná modernizace ŠKODA RAPID a ŠKODA RAPID SPACEBACK

ŠKODA četnými novinkami dále vylepšuje své oblíbené, elegantní a cenově výhodné rodinné vozy ŠKODA RAPID a ŠKODA RAPID SPACEBACK. Nové světelné systémy zajišťují ještě větší bezpečnost. Cestující mohou být díky WLAN-hotspotu stále připojeni k internetu. Nově jsou v nabídce dva přeplňované tříválcové motory 1,0 TSI s nízkými emisemi, úsporným provozem a překvapivě dobrou dynamikou.

Blog
Včera
REGIONPLZEN.CZ

Toyota Aygo: třímiliontý vůz vyrobený v závodu TPCA

Toyota Aygo je třímiliontým vozem, který sjel v těchto dnech z výrobní linky závodu TPCA. Automobil byl slavnostně předán v Kolíně jeho novému majiteli, kterým se stal Oto Adámek z Prahy. Akce se rovněž zúčastnili představitelé TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile), českého zastoupení japonské automobilky, starosta Kolína i hejtmanka Středočeského kraje.

Blog
Před 3 dny
REGIONPLZEN.CZ

Kolokvium o budoucnosti automobilového průmyslu v České republice

Česká vláda, oborové sdružení AutoSAP, ŠKODA AUTO a další zástupci českého hospodářství chtějí vypracovat pakt za účelem posílení domácího automobilového průmyslu.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Knižní tip: Země odpoledního slunce

Píše se rok 1920 a dvacetiletá Elizabeth Van Lindenová se stejně jako její vrstevníci pokouší co nejrychleji se vymanit z konvencí, na kterých lpí generace jejích rodičů a které po válce už nemohou platit.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Nové přírůstky do rodiny Porsche Platinum Edition

Přírůstek do rodiny Porsche Platinum Edition: Cayenne S a Cayenne S Diesel ve speciální sérii Platinum Edition jsou díky vysoce kvalitní výbavě pro zákazníky stále atraktivnější. Do rozšířené výbavy série patří jedenadvacetipalcová sportovní kola v provedení Platinum hedvábný lesk, osmipolohové kožené sportovní sedačky včetně středových pásů z alcantary z modelu Cayenne GTS a další prvky, které zákazníkům nabízí ještě větší komfort.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Kde koupit vůz Suzuki v Plzni?

Chcete koupit vůz Suzuki a hledáte prověřený autosalon? Autorizovaný dealer značky Suzuki Autoservis Nedvěd vám nabízí profesionální přístup, bohatou nabídku a příjemnou atmosféru.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Suzuki Jimny: Malý a přesto velký vůz

Hledáte malý, ale zároveň dostatečně silný i odhodlaný vůz k výletu do náročného terénu? Suzuki Jimny je neskutečný dříč. Přijďte zjistit více do Autoservisu Nedvěd v Plzni.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Knižní tip: Spáčův hrad

Děj dalšího, netrpělivě očekávaného románu oblíbené autorky se odehrává v 15. a zároveň v 21. století a jeho hrdinkami jsou dvě ženy – Catrin a Miranda.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Modernizovaná ŠKODA CITIGO

ŠKODA CITIGO se od jara 2017 představí s rozsáhlou modernizací designu exteriéru a přepracovaným interiérem. Nové tvary má kapota, maska chladiče a nárazníky, stejně jako mlhové světlomety s volitelnou Corner funkcí. Nový vzhled doplňují speciálně navržená a pro výbavu Style volitelně dodávaná patnáctipalcová kola z lehkých slitin. Nejmenší vůz značky ŠKODA přesvědčí svou velkorysou nabídkou prostoru, skvělou přehledností, vysokou úrovní bezpečnosti a řadou Simply Clever řešení.

Blog
Před 2 týdny
REGIONPLZEN.CZ

X-trémně žádoucí: Opel Crossland X

X-trémně žádoucí: Nový crossover vstupuje do sílícího segmentu CUV/SUV

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ

BMW řady 5 Touring v novém kabátě

Dynamická výjimečnost, estetický přitažlivý vzhled a inteligentní funkčnost jsou atributy, díky nimž je BMW řady 5 Touring proslulé po celém světě. A nová generace tuto kombinaci posouvá na zcela novou úroveň. Stejně jako nedávno uvedené BMW řady 5 Sedan, také druhá karosářská varianta této tradiční modelové řady ohromuje mimořádným konceptem zobrazování a ovládání, průkopnickými asistenčními systémy a výraznými pokroky v oblasti digitální konektivity.

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Nominace pro Divadlo J. K. Tyla na Cenu Thálie za rok 2016

Tři přímé a tři z širších nominací na Cenu Thálie za rok 2016 získalo Divadlo J. K. Tyla v Plzni. Jména nominovaných prozradili na včerejší tiskové konferenci v Národním divadle zástupci Herecké asociace, která bude letos ceny udílet již počtyřiadvacáté.

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ

O Jeníčkovi a Mařence nově v Divadle J. K. Tyla

Divadlo J. K. Tyla přináší další titul pro nejmenší diváky, v sobotu 4. února od 17 hodin bude mít na Malé scéně DJKT premiéru dětský muzikál O Jeníčkovi a Mařence aneb Jak to dobře dopadlo.

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ