Online Před 2 dny

Carmina burana zazní pod širým nebem, chystá se již třetí Noc s operou

Vrcholem divadelní sezony v Plzni bude opět Noc s operou, v lochotínském amfiteátru propukne 23. června od 20:30.

Blog
Před 3 dny
REGIONPLZEN.CZ

Poslední premiérou sezony v Divadle J. K. Tyla je Sluha dvou pánů

Poslední premiérou stávající sezony v Divadle J. K. Tyla bude Sluha dvou pánů, inscenace slavné Goldoniho komedie vstoupí na Novou scénu poprvé 24. června.

Blog
Před 3 dny
REGIONPLZEN.CZ

Knižní tip: Osm

Tak trochu jiný detektivní román od autorky bestselleru Bábovky.

Blog
Před 3 dny
REGIONPLZEN.CZ

Kde v Plzni koupit automobil Suzuki?

Chcete si pořídit vůz Suzuki a hledáte prověřený autosalon? Autorizovaný dealer značky Suzuki Autoservis Nedvěd vám nabízí profesionální přístup, bohatou nabídku a příjemnou atmosféru.

Blog
Před 4 dny
REGIONPLZEN.CZ

ŠKODA slaví 4 miliony vyrobených vozů řady FABIA a 500 000. exemplář třetí generace

ŠKODA ve čtvrtek v Mladé Boleslavi vyrobila 500 000. vůz třetí generace řady FABIA. Automobilka současně oslavila i další jubileum: je to současně také celkově čtyřmiliontá ŠKODA FABIA, která sjela z linky od svého debutu v roce 1999.

Blog
Před 5 dny
REGIONPLZEN.CZ

Peugeot v ČR v květnu zdolal pětitisícovku - nejrychleji ve svojí historii

Prodejní výsledky značky Peugeot v ČR jsou v letošním roce vynikající a velice konstantní. Ve všech z pěti uplynulých měsíců buď překročily, nebo se těsně přiblížily hranici 1 000 registrovaných vozů.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

ŠKODA dosáhla v květnu dalšího rekordních výsledků

ŠKODA v květnu zvýšila své dodávky zákazníkům o 2,4 % na 99 000 vozů (květen 2016: 96 700 vozů). Je to nejlepší květnový výsledek v historii značky.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Jan Kanyza preferuje Suzuki Vitara

Nová Suzuki Vitara ve speciální edici na vás čeká v autosalonu Autoservis Nedvěd Plzeň. Vozte se stejným vozem jako Jan Kanyza!

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Venkovní svatba je krásný zážitek

Svatba venku má obrovské kouzlo. Je to zážitek pro všechny účastníky svatby. Spolehněte se na cateringovou firmy s kreativními nápady a vše bude perfektní!

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Speciální várky piv z Volby sládků si Češi oblíbili

Obliba programu Volba sládků Plzeňského Prazdroje, díky kterému si lidé na vybraných výčepech mohou vedle tradičních piv objednat každý měsíc jiné unikátní pivo, neustále roste. Od března minulého roku se se zvýšil počet restaurací a hospod, které jsou do programu zapojeny, o více než 60 %.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Po dvou letech tři modří varani v ZOO Plzeň

Letos přišlo na svět jedno mládě 9.5. a další dvě hned 11.5. po zhruba půlroční inkubaci (vajíčka byla z listopadu 2016). Zatím žijí v chovatelském zázemí, v exzpozici je dospělá samička z plzeňského odchovu.

Blog
Před 2 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Původní český muzikál Marilyn uvede na své Malé scéně Divadlo J. K. Tyla v Plzni

Původní český muzikál Marilyn (Překrásné děcko) autorů Ondřeje Brouska a Radka Balaše uvede na své Malé scéně Divadlo J. K. Tyla v Plzni. Inscenace v režii populárního televizního režiséra Jiřího Adamce a hudebním nastudování Pavla Kantoříka bude mít premiéru 10. června. V pátek 9. června od 18 h přichystá soubor muzikálu pro své příznivce neformální setkání s tvůrčím týmem a hlavními představiteli ve foyer Malé scény.

Blog
Před 2 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Porsche 911 je nejlepším sportovním automobilem na našem trhu

Porsche 911 je podle čtenářů motoristických časopisů a webových portálů vydavatelství Motor-Presse nejlepším sportovním automobilem na českém trhu. Rozhodlo o tom hlasování v čtenářské anketě „Best Cars – Nejlepší auta roku 2017“. Porsche 911 zvítězilo v kategorii „Sportovní auta“ ve Volbě A s 10,5 % obdržených hlasů.

Blog
Před 2 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Knižní tip: TOULAVÁ KAMERA 24

S novou turistickou sezonou je tu i další zbrusu nový díl Toulavé kamery, knižní verze populárního televizního pořadu, která právě vychází. I tentokrát vás pozve na mnoho půvabných a zajímavých míst po celé České republice a jako pokaždé bude Vaší sympatickou a praktickou průvodkyní.

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Opera Medea poprvé na českých jevištích

Operu Medea od Luigiho Cherubiniho uvede v české premiéře Divadlo J. K. Tyla v Plzni, stane se tak 220 let po jejím vzniku. Inscenaci v režii Martina Otavy a hudebním nastudování Norberta Baxy uvidí diváci poprvé 3. června ve Velkém divadle.

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ