Online Dnes

Suzuki se stalo součástí týmu na vývoj lunárního vozidla

Suzuki uzavřelo partnerství s vesmírným výzkumným týmem Hakuto a bude se podílet na vývoji lunárního vozidla.

Blog
Včera
REGIONPLZEN.CZ

Inovativní řešení od Nissanu, které urychlí integraci autonomního řízení

Jen několik týdnů po předvedení pokročilé technologie autonomního řízení na veřejných silnicích v Evropě má automobilka Nissan premiéru na největším evropském digitálním veletrhu CeBIT. Představí zde inovace, které přinesou revoluci v budoucnosti automobilového průmyslu.

Blog
Před 5 dny
REGIONPLZEN.CZ

Suzuki Swift na ženevském autosalonu

Charakteristická DNA vozu Swift se prezentuje ve zcela novém designu evropského střihu, lehká konstrukce stojí za sportovními jízdními vlastnostmi a nejmodernější bezpečnostní technologie staví nový Swift na vrchol segmentu.

Blog
Před 6 dny
REGIONPLZEN.CZ

5 tipů, jak si užít narozeninovou oslavu naplno

Chystáte velko oslavu narozenin? Budete mít mnoho hostů nebo jen pár přátel a rodinu? Nechce se vám trávit týdny přípravou celé oslavy, obrovskými nákupy a taháním surovin do patra vašeho domu? Svěřte tyto starosti profesionálům!

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

KODIAQ získal ocenění Auto roku 2017 v ČR

Již potřetí v řadě získala ŠKODA AUTO prestižní ocenění v české anketě Auto roku. Obhájila tak prvenství z předchozích let, kdy se titulu dočkaly vozy ŠKODA FABIA (2015) a ŠKODA SUPERB (2016). Letošní ročník opanovala ŠKODA KODIAQ, která odstartovala největší SUV ofenzívu v dějinách mladoboleslavské automobilky.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Kouzelná flétnička pro děti

Divadlo J. K. Tyla připravilo ve spolupráci s Městským obvodem Plzeň 1 projekt Kouzelná flétnička, jehož cílem je vychovávat hravou a zábavnou formou mladé publikum. Program, určený pro mateřské školy, má formu malého předplatného a zahrnuje tři kroky.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Kvalitní catering je na firemní akci základem

Otvíráte novou prodejnu, pořádáte setkání s váženými klienty nebo se zaměstnanci? Pořádáte zkrátka firemní akci a nevíte si rady s pohoštěním pro hosty? Svěřte přípravu cateringu profesionálům v oboru!

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Oliver Twist – slavný příběh v tanečním provedení

Na Nové scéně DJKT bude mít v sobotu 18. března premiéru balet Oliver Twist, slavný románový příběh Charlese Dickense převedl do taneční podoby Richard Ševčík. Zájemci mohou v pátek 17. března od 11 h navštívit veřejnou generální zkoušku. Půl hodiny před premiérou se ve foyer Nové scény koná lektorský úvod s tanečním historikem Milanem Farou.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

16.března vypukne Velký knižní čtvrtek

Již tento týden se v knihkupectvích pod hlavičkou Velkého knižního čtvrtku objeví patnáct titulů, které jsou již po jedenácté vybrány napříč žánry tak, aby uspokojily všechny skupiny čtenářů.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Nejlepší únor všech dob pro společnost ŠKODA AUTO

ŠKODA AUTO v roce 2017 pokračuje v růstovém kurzu. Automobilka celosvětově dodala v únoru svým zákazníkům 81 200 vozů, což je o 3,1 % více než ve stejném období minulého roku. Jednalo se tak o nejlepší únor v historii společnosti.

Blog
Před 2 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Gianni Leccese vystoupí jako Pinkerton

Ve středu 15. března vystoupí místo Paola Lardizzoneho v roli Pinkertona v opeře Madama Butterfly jiný vynikající italský tenorista.

Blog
Před 2 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Jeep Compass: nedostižné schopnosti 4x4, prvotřídní jízdní dynamika

Jeep® Compass kombinuje uživatelsky vstřícné technologie a řadu aktivních asistenčních systémů s legendárními schopnostmi v terénu Jeep a vysoce moderním designem.

Blog
Před 2 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Knižní tip: Fantastická zvířata a kde je najít - původní scénář

Příběh Fantastická zvířata a kde je najít začíná v roce 1926, kdy se Mlok Scamander – kterého hraje držitel Oscara Eddie Redmayne – vrací z cesty po světě, během níž našel a zdokumentoval pestrou škálu kouzelných tvorů.

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ

ŠKODA na autosalonu v Ženevě

Na 87. Mezinárodním autosalonu v Ženevě (7. – 19. března 2017) představuje ŠKODA hned několik světových a výstavních premiér.

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Knižní tip: Lovec králíků

Joona Linna sedí už dva roky ve vězení s vysokou ostrahou. Nyní ho však odvezli na tajnou schůzku. Po vraždě švédského ministra zahraničí totiž policie potřebuje, aby jí pomohl vypátrat a zastavit pachatele, který nejspíš plánuje další vraždy v politických kruzích...

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ