Online Včera

Nissan Navara Trek-1°: světová premiéra limitované série

Zbrusu nová, speciální verze modelu Nissan Navara představena na bruselském autosalonu.

Blog
Včera
REGIONPLZEN.CZ

Vstříc novým dobrodružstvím se Suzuki Vitara

Nová Suzuki Vitara na vás čeká v autosalonu Autoservis Nedvěd Plzeň.

Blog
Před 4 dny
REGIONPLZEN.CZ

ŠKODA KODIAQ se uchází o zápis do Guinnessovy knihy rekordů

ŠKODA KODIAQ je opět v centru pozornosti. Nové SUV značky se uchází o zápis v následujícím vydání Guinnessovy knihy rekordů. Včera vyrobil profesionální bublinář Matěj Kodeš ve Vzdělávacím centru Na Karmeli v Mladé Boleslavi bublinu, do které se vešel jeden vůz ŠKODA KODIAQ a 275 učnů Středního odborného učiliště strojírenského ŠKODA AUTO. Úspěšný pokus o světový rekord proběhl za účasti široké veřejnosti a médií.

Blog
Před 5 dny
REGIONPLZEN.CZ

Žena s pivem na plese? Je to v pořádku?

Začíná hlavní plesová sezóna, během níž se dějí velké společenské události, které jsou zejména u žen spojeny se slavnostními šaty, honosnými účesy a vytříbeným chováním. Některé ženy mohou ale zaváhat, zda je na takové akci v noblesních šatech vhodné dát si své oblíbené pivo. Podle průzkumu Plzeňského Prazdroje se nemají čeho bát.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Fotky ze světové premiéry modernizovaného modelu ŠKODA OCTAVIA

Premiéra proběhla za účasti zhruba 80 zástupců mezinárodních médii v Semper Depot ve Vídni.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Sledujte světovou premiéra vozů ŠKODA OCTAVIA živě online

Světová premiéra přepracovaných modelů ŠKODA OCTAVIA a ŠKODA OCTAVIA RS bude přenášena živě na internetu 10. ledna 2017 od 18.30 hodin. Akce proběhne ve vídeňském Semper Depot.

Blog
Před 2 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Špičková technologie od Nissanu: Seamless Autonomous Mobility

S tím, jak se zlepšuje úroveň umělé inteligence, jsou vozidla chytřejší, ovladatelnější a dokážou se lépe rozhodovat v celé řadě dopravních situací. Stále jsme ale nedosáhli stavu, kdy vozidla správně rozhodnou v každé situaci, případně že správně a přesně zareagují na nepředvídatelný podnět. V tom také tkví jedna z překážek na cestě k budoucí plně autonomní jízdě. Řešením je technologie „Seamless Autonomous Mobility“ (Dokonalá autonomní mobilita) nebo zkráceně SAM.

Blog
Před 2 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Vánoční reklama Pilsner Urquell patří mezi nejlepší reklamy roku 2016

Americký portál hodnotící reklamy z celého světa Ads of the World zařadil letošní vánoční spot na tradiční plzeňský ležák Pilsner Urquell mezi nejlepší vánoční reklamy roku 2016 na světe. Spot, kde „na tradicích záleží“ vytvořila bratislavská agentura MUW Saatchi & Saatchi a produkovala ho společnost Boogie films. O postprodukci se postarala R.U.R. Postproduction.

Blog
Před 2 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Tradiční narozeninový večírek kapely Skavare vypukne

V únoru v bezdružickém KD vypukne již po jedenácté tradiční narozeninový večírek kapely Skavare.

Blog
Před 2 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Fakultní nemocnici akutně chybí krev, vyzývá dárce

Kateřina Štveráková
Dobrý den pane Kasle!
Určitě se obraťte přímo na Transfuzní oddělení FN Plzeň. Sestřičky jsou moc milé a na všem se s nimi domluvíte (Telefon: 377 402 818 ). A nebo je navštivte osobně na adrese ul. 17 listopadu 12, Plzeň Bory.
https://www.fnplzen.cz/transfuzni-oddeleni


Komentář
Před 3 týdny

Darovat krev můžete i o víkendu! FN Plzeň nutně potřebuje skupiny A+, 0+, A-, 0-

Z důvodu náhlého prudkého poklesu zásob krví vyzývá Transfuzní oddělení FN Plzeň dárce krevních skupin A+, 0+, A-, 0-, aby dle svých zdravotních možností přišli darovat krev. Tento týden můžete darovat i v sobotu! Přijďte udělat dobrou věc.

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Jak účinně léčit rýmu?

Kateřina Štveráková
Používám již několik let a mohu jen doporučit!

Komentář
Před 3 týdny

Knižní tip: Okamžiky štěstí

Nový dvojromán Patrika Hartla je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si!

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Slečna Julie netradičně jako balet

Slavné drama Augusta Strindberga Slečna Julie se poprvé objeví v repertoáru Divadla J. K. Tyla. Překvapivě ne jako činohra, ale v tanečním pojetí Libora Vaculíka. Na Malé scéně DJKT bude inscenace k vidění poprvé 7. ledna.

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ

ŠKODA OCTAVIA SCOUT: Velký dobrodruh s novou technikou

Výrazná modernizace rodiny vozů ŠKODA OCTAVIA pokračuje. Po liftbacku, kombi a nejrychlejší variantě tohoto modelu, vozu ŠKODA OCTAVIA RS, přichází s řadou technických a výbavových novinek i nejvšestrannější člen rodiny. Modernizovaná ŠKODA OCTAVIA SCOUT je v nabídce se třemi motory a nejmodernější technikou pohonu všech kol s elektronicky řízenou lamelovou spojkou. Se svou světlou výškou, která je v porovnání s modelem ŠKODA OCTAVIA COMBI o 30 mm zvýšená, zvládá tento kompaktní pětidveřový vůz

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ