Online Dnes

Živý obraz – kousavá společenská fraška na Malé scéně DJKT

Divadlo J. K. Tyla má novinku Živý obraz. Kousavou grotesku jednoho z nejuváděnějších německých autorů současnosti Mariuse von Mayenburga. Inscenace režiséra Ondřeje Davida. Premiéra na Malé scéně proběhla 20. května. Nejbližší reprízy jsou naplánovány na 23. května a 11. června.

Blog
Před 2 dny
REGIONPLZEN.CZ

Líbí se vám vozy Suzuki? Přijďte se svézt v Plzni!

Autorizovaný dealer značky Suzuki Autoservis Nedvěd vám nabízí profesionální přístup, bohatou nabídku a příjemnou atmosféru.

11

Blog
Před 5 dny
REGIONPLZEN.CZ

ŠKODA prodeji v dubnu potvrdila rekordní úroveň loňského roku

Vozy značky ŠKODA se i nadále těší velké celosvětové oblibě. Česká automobilka dodala v dubnu svým zákazníkům 97 300 vozů a potvrdila tak rekordní úroveň stejného měsíce minulého roku (duben 2016: 97 200). Zejména ve střední (+13,7 %) a východní Evropě (+11,4 %) značka v dubnu výrazně posilovala. Další růstové impulsy si ŠKODA slibuje od nového kompaktního SUV ŠKODA KAROQ. Nový model bude mít světovou premiéru 18. května ve Stockholmu.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

První ostré testy okruhového speciálu Hyundai i30 TCR

Speciál automobilky Hyundai pro okruhové závody s označením i30 TCR má za sebou první ostré testy přímo na trati. Inženýři a jezdci z oddělení Customer Racing týmu Hyundai testovali nový model na okruhu Motorland Aragon ve Španělsku. Tři dny ostrých jízd poskytly vývojářům cenné informace o chování a připravenosti vozu.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Knižní tip: Jo Nesbo – Žízeň

V Oslu dojde rychle po sobě k vraždám několika žen, které si domluvily schůzku prostřednictvím seznamky Tinder. Vyšetřovacímu týmu, jemuž nově velí Katrine Brattová, zůstává rozum stát nad způsobem, jímž byly oběti zabity, i faktem, že z míst činů vždy zmizela část jejich krve.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Knižní tip: Poslední výročí

Sophii táhne na čtyřicet, a ačkoliv je taková optimistka, že podle své kamarádky Claire nevidí sklenici zpola, ale úplně plnou, už i ji začínají trochu znervózňovat biologické hodiny a nová známost je přitom v nedohlednu.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

ŠKODA RAPID SPACEBACK – Zvenku kompaktní, uvnitř obrovský

ŠKODA RAPID SPACEBACK spojuje praktické přednosti všech modelů značky ŠKODA s karoserií hatchback v nižší střední třídě.

Blog
Před týdnem
REGIONPLZEN.CZ

Z továrny v maďarské Ostřihomi vyjely už 3 miliony vozů Suzuki

3 miliony automobilů Suzuki vyrobených během 26 let. Magyar Suzuki Corporation pokořila další metu a dokazuje, že je důležitým hráčem nejen v rámci maďarského průmyslu, ale v celosvětovém měřítku. Automobily Suzuki vyráběné v Maďarsku se z továrny v Ostřihomi vyvážejí do více než 100 zemí celého světa.

10

Blog
Před 2 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Ještě osobitější nový Renault Captur

Nový Renault Captur bude představen českým zákazníkům v červnu letošního roku. První vozy k testům budou koncem května.

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Slavná hra Past na myši Agathy Christie v Divadle J. K. Tyla

Past na myši – slavná hra Agathy Christie se poprvé objeví na repertoáru plzeňského Divadla J. K. Tyla. Inscenace vyhledávané režisérky Martiny Schlegelové bude mít ve Velkém divadle premiéru 6. května. Tvůrci slibují napínavou podívanou a také atmosféru typickou pro dílo „královny detektivek“.

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Muzikálová legenda West Side Story poprvé v Plzni

Legendární muzikál West Side Story se vůbec poprvé objeví na repertoáru Divadla J. K. Tyla. Nová inscenace v režii Lumíra Olšovského, hudebním nastudování Kryštofa Marka a choreografii Lukáše Vilta vstoupí na Novou scénu DJKT 13. května a vzhledem k významu této události se premiéra tentokrát ponese v mimořádně slavnostním duchu.

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Miliontý vůz SUPERB a čtvrtmiliontý vůz jeho třetí generace

ŠKODA AUTO vyrobila miliontý SUPERB. Jubilejní vůz, liftback ve vrcholné výbavě Laurin & Klement, sjel z linky v závodě ve východočeských Kvasinách.

Blog
Před 3 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Knižní tip: Pohřbený život

Oceňovaný detektivní román o dospívání, vykoupení a hledání pravdy, který se stal Nejlepším knižním debutem roku 2014.

Blog
Před 4 týdny
REGIONPLZEN.CZ

3 důležité body pro svatební hostinu

Chystáte svatební hostinu? Budete mít mnoho hostů nebo jen pár přátel a rodinu? Nechce se vám trávit týdny přípravou celé oslavy, obrovskými nákup a stresy? Svěřte tyto starosti profesionálům!

Blog
Před 4 týdny
REGIONPLZEN.CZ

Toyota zahájí v Číně testování modelu Mirai na palivové články

Společnost Toyota Motor Corporation letos v říjnu odešle do Číny dva vozy Mirai na palivové články (FCV) k poloprovoznímu testování. V souvislosti se zahájením těchto testů Toyota v rámci svého čínského výzkumného a vývojového centra TMEC vybuduje i vodíkovou čerpací stanici.

Blog
Před 4 týdny
REGIONPLZEN.CZ