Online Před 9 měsíci

"Před a po"

Zajímá Vás, jak vypadá Woodplastic terasa po letech užívání? Neváhejte a přijďte se podívat do našeho terasového centra, kde je vše vystaveno na venkovních plochách. Můžete porovnat nové prkno a prkno vystavené všem podnebným podmínkám. Neváhejte nás navštívit, čeká Vás 100 m2 vzorových ploch. Pro inspiraci přikládáme několik realizací "před a po". www.terasyplzen.cz

Blog
Před 9 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Terasové centrum 2018

Pozor - sezóna teras 2018 je již v plném proudu. Terasové centrum pro Vás bude opět oficiálně otevřeno od středy 4.4.2018, ale již nyní máte možnost využít návštěvu a konzultaci po telefonické domluvě. Nezaspěte a přijďte si včas vybrat Vaši novou terasu nebo pergolu. Termíny se plní a kapacity montáží jsou omezené. www.terasyplzen.cz

Blog
Před 9 měsíci
REGIONPLZEN.CZ

Plánujte s námi!

Do konce měsíce září pro Vás máme otevřeno v terasovém centru, kde si můžete vybrat terasu pro Vaše posezení. Navštivte nás v sobotu od 9:00 do 12:00 hodin ve Zruči u Plzně. Samozřejmě nás můžete navštívit i od října, a to po předchozí telefonické dohodě, kdy domluvíme společnou schůzku podle Vašich časových možností. Do konce roku máme ještě volné termíny na realizaci Vaší terasy. Více na www.terasyplzen.cz.

Blog
Před rokem
REGIONPLZEN.CZ

NAROZENINOVÁ AKCE

Navštivte terasové centrum ve Zruči u Plzně ve dnech 8. – 10.6.2017. V rámci narozenin firmy Woodplastic zde bude probíhat akce „KLIPY A VRUTY K TERASE ZDARMA“. Přijďte si k nám vybrat Vaši novou terasu. V tyto dny pro Vás budeme mít otevřeno: 8.-9.6.2017 od 10:00 - 12:00 a od 14:00 do 17:00 a 10.6.2017 od 9:00 do 12:00. Více informací naleznete na www.terasyplzen.cz.

Blog
Před rokem
REGIONPLZEN.CZ

Terasové prkno RUSTIC

Přemýšlíte o nové terase? Novinkou pro rok 2017 od firmy Woodplastic je terasové prkno RUSTIC, které se vyrábí hned v pěti odstínech. Tento typ prkna má patinu starých podlah s imitací struktury dřeva. Prohlédnout si ho můžete v našem terasovém centru ve Zruči u Plzně. Více informací na www.terasyplzen.cz.

Blog
Před rokem
REGIONPLZEN.CZ

Novinka pro rok 2017 - zastřešení teras

Jako novinku jsme si pro Vás v letošním roce připravili zastřešení teras od firmy AL centrum, která má bohaté zkušenosti s výrobou lehkých hliníkových konstrukcí. Na jednom místě Vám můžeme zajistit jak pokládku terasy, tak i její zakrytí. V terasovém centru ve Zruči u Plzně najdete vzorovou pergolu, kterou si můžete přijet prohlédnout. Těšíme se na Vaši návštěvu - www.terasyplzen.cz.

Blog
Před rokem
REGIONPLZEN.CZ

Terasy Plzeň

Blíží se jaro a s ním čas strávený venku na zahradě. Přijďte si k nám do terasového centra vybrat Vaši budoucí terasu. Výběr je široký – různé typy povrchů a barevných odstínů. Otevíráme pro Vás 1.4.2017. Více informací najdete na www.terasyplzen.cz.

Blog
Před rokem
REGIONPLZEN.CZ

Přijďte si k nám vybrat Vaši novou terasu

Otevření nového terasového centra ve Zruči u Plzně je již úspěšně za námi, děkujeme všem zákazníkům, kteří nás navštívili. A těm, kteří si u nás novou terasu zakoupili, přejeme, aby s ní byli plně spokojeni.

Blog
Před 3 roky
REGIONPLZEN.CZ

Otevíráme nové Terasové centrum v Plzni

Terasy WoodPlastic® si zde můžete prohlédnout vyvzorované ve velké ploše a v mnoha variantách. Zkušení odborníci Vám pomohou s výběrem a zdarma připraví cenovou nabídku na základě Vašich požadavků. Samozřejmostí je také profesionální montáž terasy.

Blog
Před 3 roky
REGIONPLZEN.CZ

červen 2015
Přidal se na portál

REGIONPLZEN.CZ