Práce Nabídka zaměstnání

Dělník - Obsluha válcovacích zařízení až 25 600Kč/měs.

HOFMANN PERSONAL

Plzeň, Česká republika

Detail firmy

Eva Sladká
739 570 248 / 800 101 125
  • vztah

    Pracovní poměr

  • úvazek

    Plný

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Bez vzdělání

Nástupní plat 20 000,- až 25 600,- Kč

Dělník - Obsluha válcovacích zařízení

Požadavky
- vyučen nejlépe v technickém oboru (výhodou)
- znalost českého jazyka a numerologická způsobilost (schopnost počítat)
- důslednost, přesnost, spolehlivost, schopnost práce v týmu, flexibilita
- samostatnost, efektivní komunikace a orientace ve výrobních postupech
Nabídka
- nástupní plat 20 000Kč
- noční příplatek 25Kč/hod
- příplatek za práci za přesčas 25 %
- 25 dní dovolené
- stravenky 100Kč/hod (55 % hradí zaměstnavatel)
- bonus za produktivitu
- po zapracování prémie až 28 % základní mzdy
Pracovní náplň
- obsluha homogenizátorů
- dodržování technologických postupů dle výrobních dokumentů
- dodržování pracovní kázně (pracovní doby)
- příprava zboží pro expedici
- označování výrobků etiketami
- sledování aktuálních informací na nástěnkách ve výrobní hale
- Dodržování předpisů PO, bezpečnostní práce a ochrany životního prostředí
Plat: 20000
Město: Plzeň