Práce Nabídka zaměstnání

Finanční účetní

Kermi s.r.o.

Dukelská 1427, Stříbro

Detail firmy

Jana Stockertová
374611272
  • vztah

    Pracovní poměr

  • úvazek

    Plný

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Bez vzdělání

Společnost KERMI Stříbro,

přední evropský výrobce topné a sanitární techniky,

přijme pracovníka do provozu ve Stříbře na pozici:

FINANČNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • Samostatné účtování došlých faktur

  • Denní účtování bankovních výpisů

  • Příprava a podpora při vystavování upomínek

  • Komunikace smateřskou společností v Německu

    Požadavky:

  • SŠ smaturitou (nejlépe ekonomického směru), možno i absolvent

  • Zkušenosti a znalosti na podobné pozici výhodou, možno i absolvent

  • Uživatelská znalost práce na PC – znalost SAP výhodou

  • Řidičský průkaz sk. B

  • Časová flexibilita, organizační schopnosti

  • Aktivní znalost NJ slovem i písmem

    Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti

  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

  • Zajímavé finanční ohodnocení, vč. bohatého systému firemních benefitů

    Nástup možný ihned!

    Vpřípadě zájmu prosím pošlete strukturovaný životopis na personální oddělení společnosti Kermi s. r. o. Stříbro, e-mail: Ulipova.Vera@kermi.cz, tel. 737224877