Práce Nabídka zaměstnání

HR generalista

Typos, tiskařské závody, s.r.o.

Podnikatelská 1160/14, Plzeň-Skvrňany

Detail firmy

Veronika Dejová
+420 377 193 392
  • vztah

    Pracovní poměr

  • úvazek

    Plný

  • směny

    Neurčeno

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Hledáte práci v HR a chcete mít prostor pro vlastní nápady a seberealizaci? Baví Vás práce s lidmi a ke svěřeným úkolům přistupujete pečlivě a zodpovědně? Pojďte pracovat do největší ofsetové tiskárny v České republice!

Náplň práce:

- aktivní vyhledávání potenciálních zaměstnanců + zajištění náborového procesu
- administrace nástupů, změn a ukončování pracovních poměrů (udržování aktuálních údajů v HR softwaru)
- organizace a správa agendy lékařských prohlídek a BOZP (zpracování, hlášení a odškodnění pracovních úrazů)
- administrativní příprava smluv a dalších dokumentů týkajících se pracovněprávních vztahů
- tvorba a udržování personálních složek, plnění informačních povinností vůči státním institucím
- příprava podkladů pro mzdovou účetní
- administrace vzdělávacích aktivit
- pravidelný reporting
- úzká spolupráce s manažery jednotlivých oddělení společnosti v řešení personálních záležitostí
- zástup HR manažera v případě jeho nepřítomnosti

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na personalistiku
- pokročilou znalost MS Office
- zkušenosti v oblasti HR min. 3 roky
- znalost pracovněprávních předpisů podmínkou
- zkušenosti s vedením pohovorů výhodou
- znalost mzdové agendy výhodou
- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, schopnost určování priorit
- výborné komunikační schopnosti, aktivní osobnost, organizační zdatnost, proaktivitu
- znalost AJ na pokročilé úrovni

Nabízíme:

-  jistotu a zázemí stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
-  zajímavou a různorodou práci
-  prostor k seberealizaci
-  moderní a příjemné pracovní prostředí
-  finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a zkušenostem kandidáta
-  příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění, příspěvek na závodní stravování
-  5 týdnů dovolené
-  příspěvek na vzdělávání

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám životopis na e-mail: kariera@typos.cz nebo volejte na telefonní číslo +420 377 193 392. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.