Práce Nabídka zaměstnání

Kontrola kvality pro automotive - 110 - 130 Kč/hod

Eva Sladká
377 225 995 / 800 101 125
  • vztah

    Dohoda o pracovní činnosti

  • úvazek

    Plný nebo zkrácený

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Bez vzdělání

Nástupní plat 110,- až 130,- Kč

POJĎTE S NÁMI ZA LEPŠÍM!

KONTROLA KVALITY

Náplň práce:

  • vizuální výstupní kontrola kvality a třídění dílů pro automobilový průmysl, nutný je dobrý zrak (brýle nevadí), pečlivost a soustředěnost, smysl pro detail, ideálně zkušenost z výstupní kontroly kvality nebo z oblasti automotive

Požadujeme:

  • dobrý zrak, spolehlivost, 100 % pracovní výkon, smysl pro detail

schopnost práce ve stoje

schopnost práce v 2 nebo 3 směnném provozu (R: 6–14, O: 14–22, N: 22–6 hod)

plnoletost, časovou flexibilitu

místo výkonu práce: Plzeň – Borská pole

Nabízíme:

  • zajímavou a odpovědnou činnost, možnost dlouhodobé spolupráce