Práce Nabídka zaměstnání

Materiálový disponent/-ka

Kermi s.r.o.

Dukelská 1427, Stříbro

Detail firmy

Jana Stockertová
374611272
  • vztah

    Pracovní poměr

  • úvazek

    Plný

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Náplň práce:

  • odvolávání výrobního materiálu v konkrétních množstvích a termínech dle potřeb výroby

  • zajišťování plynulého zásobení výrob

  • optimalizace zásob

  • komunikace s dodavateli

  • kvartální a roční plánování potřeb materiálu

  • spolupráce s výrobou, se skladníky a logistikou

Požadujeme:

- SŠ s maturitou
- plynulá znalost německého jazyka slovem i písmem
- znalost práce na PC - Excel, Word, výhodou znalost SAP
- zkušenost s obdobnou pozicí výhodou
- samostatné rozhodování, organizační schopnosti
- komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení, vč. bohatého systému firemních benefitů

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti

  • letní a vánoční prémie

  • 5 týdnů dovolené

  • pravidelné roční navyšování mezd

  • příspěvek na dopravu až 5.400 Kč/ měsíc

  • stravenky v hodnotě 80 Kč

  • příspěvek na sportovní a kulturní aktivity

  • výhodné tarify T-Mobile

  • odměny k životním i pracovním jubileím

  • očkování proti chřipce, vitamíny