Mistři a příbuzní pracovníci v chemii, farmacii a potravinářství - Klatovy

Mlékárna Klatovy a. s.

Za Tratí 640, Klatovy

Detail firmy

Mgr. Zuzana Krafčiková, HR specialista
+420 725 222 703
  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 35 000,- Kč

NÁPLŇ PRÁCE
organizace práce, řízení podřízených a kontrola provozu na dané směně
odpovědnost za splnění výroby v kvalitě, množství a čase na směně
kontrola kvality výrobků
kontrola dodržování předpisů PO, BOZP, HACCP, CIP, hygieny a další
zodpovědnost za správnost vedení evidence o výrobě a docházce

POŽADUJEME
SŠ / VŠ vzdělání, praxe v potravinářství na obdobné pozici výhodou
základní znalost problematiky systému řízení jakosti a HACCP
samostatnost, pečlivost, flexibilní přístup k práci, řídící schopnosti a chuť vést kolektiv spolupracovníků
práce na PC (Word, Excel), racionální řešení problémů, spolehlivost, flexibilitu

NABÍZÍME
perspektivní práci ve stabilní společnosti
možnost stravování v areálu
relaxační volno nad rámec dovolené
další zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, výhodné telefonní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky)
možnost osobního rozvoje, jazykové vzdělávání