Práce Nabídka zaměstnání

Montážní dělníci elektronických zařízení - Plzeň

Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o

U Panasoniku 1068, Plzeň

Zuzana Pešková
+420 378 211 217
  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 17 000,- až 20 000,- Kč

Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení.

Náplň práce:
-montážní práce (šroubování)
-balení TV, nastavování TV, inspekční práce
-lepení štítků

Požadujeme:
-manuální zručnost
-pečlivost, dochvilnost
- možnost práce na směny: (6 - 14 hod.,14 - 22 hod.)

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na penzijní či životní pojištění, dotované závodní stravování, týden dovolené navíc, práce v Plzni bez nutnosti dojíždění, odpovídající finanční ohodnocení měsíční bonus, půlroční bonus, vzdělávání a odborný růst, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, další zaměstnanecké výhody