Práce Nabídka zaměstnání

Obsluha v Café Globus

Globus Plzeň - Chotíkov

Chotíkov 385, 330 17 Chotíkov, Česko

Detail firmy

Taťána Jírová
+420 373 305 111
  • vztah

    Pracovní poměr

  • úvazek

    Plný

  • směny

    Neurčeno

Nástupní plat 17 100,- až 20 500,- Kč

Globus se pyšní vlastní pekárnou, ke které patří i Globus Café nebo pekařský shop na obchodní zóně. Chcete zpříjemnit den stovkám lidí, jste komunikativní a umíte prodávat s úsměvem? Hledáme právě Vás.

Co Vás čeká
Prodej pekařského a cukrářského sortimentu, prodej doplňkového sortimentu (nápoje, zmrzlina, poháry apod.). Dále budete připravovat mléčné koktejly, kávu apod., doplňovat prodejní pult, ponesete zodpovědnost za prezentaci sortimentu.

Koho hledáme
Přátelské a pracovité kolegy/kolegyně, které baví prodávat a obsluhovat zákazníky s úsměvem. Vítáme zkušenosti z kavárny či restaurace či praxi prodavače v potravinách. Spolehlivé kolegy ochotné pracovat ve dvousměnném provozu.

Nabízíme Vám
- Sortimentní školení a školení aktivního prodeje – dbáme na Váš rozvoj
- K Vaší mzdě širokou škálu benefitů

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Kontakt
V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.