Práce Nabídka zaměstnání

Operátor CTP (kopista)

Typos, tiskařské závody, s.r.o.

Podnikatelská 1160/14, 301 00 Plzeň 3-Skvrňany, Česko

Detail firmy

Veronika Dejová
+420 377 193 392
  • vztah

    Pracovní poměr

  • úvazek

    Plný

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

NEBAVÍ VÁS STEREOTYP PÁSOVÉ VÝROBY? POJĎTE PRACOVAT K NÁM!
Předchozí zkušenosti z práce v tiskárně nepotřebujete, vše Vás rádi naučíme. Vaším úkolem bude především obsluhovat zařízení na osvit a výrobu tiskových forem.

Náplň práce:

- obsluha osvitových zařízení CTP
- obsluha vyvolávacích zařízení a vypalovací pece
- expozice a vyvolávání tiskových forem pro ofsetový tisk
- tepelné vytvrzování tiskových forem
- pravidelná měření a vyhodnocování tiskových forem

Požadujeme:

- vyučení (v technickém oboru výhodou)
- absolventy rádi zaučíme, zkušenosti z oboru nejsou podmínkou
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu ve 12 hodinových turnusových směnách
- zodpovědný a pečlivý přístup k plnění pracovních povinností, dodržování BOZP, výrobních postupů a interních  předpisů
- pečlivost, spolehlivost a svědomitost

Nabízíme:

- jistotu a zázemí stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
- možnost nástupu ihned nebo dle dohody
- zkušební dobu 3 měsíce
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok  s možností prodloužení na dobu neurčitou
- příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění již po zkušební době
- příspěvek na závodní stravování
- stravenky na nočních směnách
- příplatek za nepřetržitý režim
- pravidelnou roční revizi mezd

Zaujala Vás nabízená pozice? Pošlete nám životopis na e-mail: kariera@typos.cz nebo volejte na telefonní číslo +420 377 193 392. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.