Práce Nabídka zaměstnání

Operátor skladu, 22 - Ostrov u Stříbra

Michaela Danielová
725877116
  • vztah

    Pracovní poměr

  • úvazek

    Plný

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Bez vzdělání

Nástupní plat 22 996,- až 25 496,- Kč

Náplň práce

•Obsluha VZV

Požadujeme

•Ideálně min. výuční list

•Platný průkaz VZV + praxe v řízení VZV

•Manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost

•Čistý trestní rejstřík, časová flexibilita

•Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu

Nabízíme

•22.996 – 25.496 Kč/měs

•Doprava z Plzně a Stříbra zdarma  + strava zdarma

•2 x za rok docházkový bonus 9 000 Kč

jobs-stribro@hofmann-personal.cz | +420 725 877 116

 V případě zájmu nás prosím kontaktujte Po-Pá v době od 07:30 do 16:00 hod. telefonicky na zelenou linku (zdarma) 800 10 11 25 emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro.