Práce Nabídka zaměstnání

OPERÁTOR VÝROBY, 3 – Ostrov u Stříbra

HOFMANN PERSONAL

Smuteční vrch 441, 349 01 Stříbro, Česká republika

Detail firmy

Jana Langová
733641993
  • vztah

    Pracovní poměr

  • úvazek

    Plný

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Bez vzdělání

Nástupní plat 18 100,- až 25 000,- Kč

Náplň práce:

  • Práce na montážní lince ve dvousměnném provozu, výroba komponent automobilového průmyslu.

  • Lokalita Ostrov u Stříbra, D5 Panattoni Park.

Požadujeme:

  • Ideálně min. výuční list a praxe ve výrobě, fyzická zdatnost (manipulace stěžkými díá námaha předloktí), schopnost práce ve stoje a ve směnném provozu, čistý trestní rejstřík, flexibilitu.

Nabízíme:

  • Nástupní mzdu 113 Kč/hod + diferenční  příplatek - 3300,-Kč, 100% docházka + variabilní složka mzdy 20% ze základní mzdy,  stravování zdarma, příspěvek na dopravu, z Plzně a Stříbra - doprava zdarma.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte Po-Pá v době od 8 do 17hod telefonicky na zelenou linku(zdarma) 800 10 11 25 emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro.