Práce Nabídka zaměstnání

Pomocník tiskaře

Typos, tiskařské závody, s.r.o.

Podnikatelská 1160/14, Plzeň-Skvrňany

Detail firmy

Veronika Dejová
+420 377 193 392
  • vztah

    Pracovní poměr

  • úvazek

    Plný

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Bez vzdělání

NEBAVÍ VÁS STEREOTYP PÁSOVÉ VÝROBY? POJĎTE PRACOVAT K NÁM!
Předchozí zkušenosti z práce v tiskárně nepotřebujete, vše Vás rádi naučíme. Začnete třeba s doplňováním barev a zakládáním materiálu do tiskových strojů... Pokud si polygrafii zamilujete a práce Vám půjde od ruky, třeba se brzy stanete tiskařem a budete mít svého vlastního pomocníka :-) .

Náplň práce:

- zpracování zakázek dle zadání
- práce na tiskařských strojích (příprava a seřízení tiskového stroje, kontrola kvality tisku)
- čištění, ošetřování a údržba celého technického vybavení
- kontrola kvality tisku a nastavení strojů v průběhu tisku

 Požadujeme:

- praxi na ofsetových archových strojích, nejlépe Heidelberg nebo KBA (výhodou, nikoliv podmínkou)
- znalost polygrafických materiálů
- znalost technologických postupů
- zodpovědný a pečlivý přístup k plnění pracovních povinností, dodržování BOZP, výrobních postupů a interních předpisů
- pečlivost, přesnost, spolehlivost a svědomitost

Nabízíme:

- jistotu a zázemí stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
- možnost nástupu ihned nebo dle dohody
- zkušební dobu 3 měsíce
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- práci v nepřetržitém provozu
- mzdu závislou na schopnostech a zkušenostech uchazeče, příplatky za směnnost
- příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění, příspěvek na závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
- pravidelnou roční revizi mzdového ohodnocení

Zaujala Vás nabízená pozice? Pošlete nám životopis na e-mail: kariera@typos.cz nebo volejte na telefonní číslo +420 377 193 392. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.