Práce Nabídka zaměstnání

Seřizovač knihárenských strojů

Typos, tiskařské závody, s.r.o.

Podnikatelská 1160/14 , Plzeň-Skvrňany

Detail firmy

Jana Jandová
+420 377 193 392
  • vztah

    Pracovní poměr

  • úvazek

    Plný

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Bez vzdělání

Zajímá Vás mechanika a seřizování strojů? Pojďte pracovat do největší ofsetové tiskárny v České republice!
Do svého týmu hledáme manuálně zručného kolegu, který bude seřizovat stroje k finální úpravě papíru tak, aby běžely jako hodinky. Praxe v oboru výhodou, nikoliv podmínkou. Rádi Vás vše naučíme.

Náplň práce:

- obsluha falcovacích či řezacích strojů (stroje k finální úpravě papíru)
- práce a manipulace s vytištěnou produkcí

Požadujeme:

- vyučení v technickém oboru (výhodou)
- manuální zručnost
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu ve 12 hodinových směnách či v 8 hodinových směnách (dle konkrétního pracoviště)
- zodpovědný a pečlivý přístup k plnění pracovních povinností
- pečlivost, logické uvažování, spolehlivost a svědomitost
- aktivní přístup a samostatnost

Nabízíme:

- jistotu a zázemí stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
- možnost nástupu ihned nebo dle dohody
- zkušební dobu 3 měsíce
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- práci v nepřetržitém či třísměnném provozu
- příplatky za směnnost (odpolední, noční, nepřetržitý režim), placené přesčasové hodiny
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění již po zkušební době
- příspěvek na závodní stravování, stravenky na noční směně
- pravidelnou roční revizi mzdového ohodnocení

Zaujala Vás nabízená pozice? Pošlete nám životopis na e-mail: kariera@typos.cz nebo volejte na telefonní číslo +420 377 193 392.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.