Práce Nabídka zaměstnání

Pracovníci veřejné správy v oblasti sociálních a jiných dávek - Plzeň

Úřad práce České republiky KoP Plzeň

Kaplířova 2731, Plzeň

Životopis
  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 18 230,- až 27 420,- Kč

Zajišťování agendy příspěvku na péči a dávek pro osoby se zdravotním postižením - konzultační činnost pro občany, přijímání a zpracování žádostí o dávky, rozhodování o národku v rámci správního řízení. Služební místo je zařazeno podle příl. č. 1 k zákonu o státníslužbě do 9. plat. třídy.
Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo podané ve lhůtě do 23. září 2019 tj. v této lhůtě zaslené prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla org. útvaru služebního úřadu. ÚP ČR, krajská pobočka v Plzni, Kaplířova 7, 320 73 Plzeň nebo osobně podané na podatelnu na výše uv. adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronických podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadu podatelna.pm@uradprace.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 6gyzph2.
Obálka,resp.datová zpráva, obsahující žádost vč. požadovaných listi (příloh) musí být označena slovy: NEOTVÍRAT a VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ POD Č.J. ÚPCR-2019/85405-78099810.
Plné znění oznámení o vyhlášení výběrového řízení vč. potřebných formulářů pro podání přihlášky naleznete na https://portal.mpsv.cz/web/upcr-kariera pod příslušným místem pracoviště a č.j. UPCR-2019/85405-78099810.


Odpovědět na nabídku

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.