Práce Nabídka zaměstnání

Programátor / vývojář

Typos, tiskařské závody, s.r.o.

Podnikatelská 1160/14, Plzeň-Skvrňany

Detail firmy

Marcela Bulková
+420 377 193 392
  • vztah

    Pracovní poměr

  • úvazek

    Plný

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Láká Vás práce na vývoji vlastního informačního systému? Chcete pracovat v malém kolektivu a mít flexibilní pracovní dobu? Tak to jste tu správně! Tiskárna TYPOS hledá do svého týmu kolegu do oddělení IT.

Náplň práce:

- práce na vývoji vlastního informačního systému (ERP)
- integrace s jinými informačními systémy
- automatizace sledování výroby
- podpora uživatelů
- podpora správy sítě a zařízení

Koho hledáme:

- absolventy technických oborů
- elektrotechnika výhodou

Co požadujeme:

- samostatný a aktivní přístup k práci a ochotu učit se novým věcem
- znalost OOP
- programování v Object Pascal (Delphi) - ERP

Výhodou:

- PHP, HTML, CSS, javascript, jQuery pro nadstavbové části
- základní znalost SQL
- základní znalost správy sítě, klientských i serverových systémů Microsoft a MS Office
- zkušenost s virtualizačními platformami

Nabízíme:

- flexibilní pracovní dobu
- příjemné pracovní prostředí
- práci v malém kolektivu
- možnost získat přehled o fungování společnosti
- možnost rozvíjet odborné, praktické a sociální dovednosti
- příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění, příspěvek na závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
- jistotu a zázemí stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí

Zaujala Vás nabízená pozice? Pošlete nám životopis na e-mail: kariera@typos.cz nebo volejte na telefonní číslo +420 377 193 392.