Práce Nabídka zaměstnání

Skladník

Typos, tiskařské závody, s.r.o.

Podnikatelská 1160/14 , Plzeň-Skvrňany

Detail firmy

Marcela Bulková
+420 377 193 392
  • vztah

    Pracovní poměr

  • úvazek

    Plný

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Náplň práce:

- příjem a výdej materiálu ze skladu
- manipulace s materiálem, zařazování mateirálu do evidence
- pořizování výdejek a převodek v PC, kontrola dodacích listů
- expedice hotových zakázek, nakládka a vykládka vozidel, likvidace a třídění odpadu

Požadavky:

- platné oprávnění VZV výhodou, zkušenosti s řízením VZV podmínkou
- schopnost práce na PC
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost

Nabízíme:

- práci ve stabilní a perspektivní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
- možnost nástupu ihned nebo dle dohody
- zkušební dobu 3 měsíce
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem na prodloužení na dobu neurčitou
- příplatky za směnnost (odpolední, noční)
- příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění po zkušební době
- příspěvek na závodní stravování, stravenky na noční směně
- 5 týdnů dovolené
- pravidelnou roční revizi mzdového ohodnocení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis na e-mail kariera@typos.cz nebo se zastavte přímo u nás ve společnosti k vyplnění dotazníku uchazeče. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.