Práce Nabídka zaměstnání

Společnost KERMI Stříbro hledá ZÁMEČNÍKA - údržbáře

Kermi s.r.o.

Dukelská 1427, Stříbro

Detail firmy

Věra Ulipová
374611272
  • vztah

    Pracovní poměr

  • úvazek

    Plný

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

ZÁMEČNÍK – údržbář

Náplň práce:

  • opravy, údržba a seřizování strojů lakovací, chromovací a balící linky

  • provádění pravidelných údržeb na úseku lakovny a chromovny

    Požadavky:

  • praxe na obdobné pozici

  • základní znalosti voblasti pneumatiky, znalosti voblasti čtení výkresové dokumentace

  • ochota pracovat vetřísměnném provozu, ochota ksobotním směnám

  • částečná znalost NJ vítána

  • práce vkolektivu i samostatné plnění úkolů

  • ochota učit se a zdokonalovat se, vysoké pracovní nasazení

    Nabízíme:

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti

  • pracovní poměr na dobu neurčitou

  • zajímavé finanční ohodnocení (vč. bohatého systému benefitů – 13. plat, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, bohatý program kulturních a sportovních aktivit,…)

    Nástup možný ihned!