Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - Nýrsko

Greiner aerospace CZ spol. s r.o.

Komenského 895, Nýrsko

Lucie Boublíková
+420 376 804 126
  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 104,- Kč

POŽADUJEME: znalost výkresové dokumentace, pečlivost, zručnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem
NÁPLŇ PRÁCE: kontrola výrobků po laminaci, kontrola výrobků před odesláním subdodavateli, kontrola výrobků po přijetí od subdodavatele, kontrola hotových výrobků před expedicí zákazníkovi, podpora výroby dresscoverů
NABÍZÍME: např. příspěvek na dopravu, stravování, 5 týdnů dovolené, odměna za docházku 2 000 Kč, benefity v hodnotě 2 400 Kč, výhodnější tarif Vodafone, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou
MZDA: 104 Kč/hod. nástupní mzda + prémiová složka mzdy 0 - 20%