Práce Nabídka zaměstnání

Typos, tiskařské závody, s.r.o.

Podnikatelská 1160/14 , Plzeň-Skvrňany

Detail firmy

Veronika Dejová
+420 377 193 392
  • vztah

    Pracovní poměr

  • úvazek

    Plný

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Máte zkušenosti v polygrafii? Chtěli byste tisknout na strojích největší ofsetové tiskárny v České republice? Tak to jste tu správně!
Do svého týmu hledáme tiskaře na ofsetových strojích.

Náplň práce:

- zpracování zakázek dle zadání
- práce na tiskových strojích (příprava a seřízení tiskového stroje, kontrola kvality)
- kontrola kvality tisku a nastavení strojů v průběhu tisku

Požadujeme:

- praxi na ofsetových archových strojích (nejlépe Hedelberg nebo KBA)
- znalost polygrafických materiálů a technologických postupů
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu ve 12 hodinových turnusových směnách
- zodpovědný a pečlivý přístup k plnění pracovních povinností
- aktivní přístup, pečlivost, spolehlivost a  svědomitost

Nabízíme:

- jistotu a zázemí stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
- možnost nástupu ihned nebo dle dohody
- zkušební dobu 3 měsíce
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- práci v nepřetržitém turnusovém režimu
- finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a zkušenostem kandidáta
- příplatky za směnnost + placené přesčasové hodiny
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění již po zkušební době
- příspěvek na závodní stravování, stravenky na noční směně
- pravidelnou roční revizi mzdového ohodnocení

Zaujala Vás nabízená pozice? Pošlete nám životopis na e-mail: kariera@typos.cz nebo volejte na telefonní číslo +420 377 193 392. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.