Práce Nabídka zaměstnání

Úředníci ve výrobě - Plzeň

Fuji Koyo Czech, s.r.o.

Podnikatelská 1144, Plzeň

Štefan Varga
+420 378 011 126
  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 27 000,- Kč

Požadujeme:
•min. SŠ vzdělání s maturitou
•praxe na obdobné pozici v automotive min. 3roky
•zkušenosti s vedením lidí, výborné řídící a organizační schopnosti
•orientace na výsledek, vůdčí osobnost
•zodpovědnost, komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu
•analytické schopnosti
•základní znalost AJ

Pracovní náplň:
•řízení skladu výrobní spol. – koordinace práce jednotlivých týmů, dohled nad kvalitou a efektivitou, zaskladnění, vyskladnění, zásobování výroby, expedice k zákazníkům
•řešení denních problémů vzniklých ve skladu, optimalizace procesů
•dohled nad dodržováním BOZP, PO a pořádku na pracovišti
•návrh vhodných manipulačních prostředků
•spolupráce na zavádění nových procesů
•vyhodnocování efektivnosti skladování
•vedení personální agendy
•školení zaměstnanců a podpora při zapracování nových zaměstnanců

Nabízíme:
•práci ve stabilní společnosti
•pružná pracovní doba
•možnost nástupu dle dohody
•zkušební doba 6 měsíců
•pracovní poměr na dobu určitou s vyhlídkou na prodloužení
•výše mzdy od 27.000,– (závisí na schopnostech a zkušenostech)
•zaměstnanecké benefity, příspěvek na dopravu, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, roční odměny, věrnostní odměny, příspěvek na závodní stravování