Reality Nabídka nemovistosti

Rezidence Mlýnská strouha - Prodej bytu 4+kk 90 m2

  • Rezidence Mlýnská strouha - Prodej bytu 4+kk 90 m2

Nabízíme nový byt o velikosti 4+kk, 93,4 m2 + balkón 6,2 m2 + sklep 1,3 m2 v našem novém projektu Rezidence Mlýnská strouha, který se nachází v samém centru Plzně mezi parkovými oblastmi Šafaříkovy sady a Mlýnská strouha. Tento byt zde uvádíme jako modelový, v prodeji jsou v této dispozici i další bytové jednotky. Informujte se u prodejce.

Byt je umístěn v 2. podlaží s orientací tří světových stran (J,S,Z), s krásným výhledem na Mlýnskou strouhu a v pěší vzdálenosti historického centra města.

Blízké okolí je hustě protkáno sítí MHD, nabízí dostatečný výběr mateřských i základních škol, navíc se zde nachází několik fakult ZČU. V pěší vzdálenosti je dostupné OC Plaza i spousta dalších obchodů různého zaměření.

K bytu je možno dokoupit za výhodných podmínek parkovací místo v garážích pod objektem.

V moderním domě naleznete kvalitní a pečlivě vybírané standardy. K dispozici jsou pro vás také byty 3+kk, 2+kk, 1+kk. Většina bytů disponuje lodžií, terasou nebo zahrádkou.

Dokončení výstavby je plánováno na konec roku 2018, předání do užívání předpokládáme v průběhu prvních měsíců roku 2019.


Podobné nabídky

Byty - Prodej


Nabízíme byt v chystaném projektu Rezidence Mlýnská strouha, bydlete v centru Plzně.

5 750 070 Kč za nemovitost

včetně DPH a právního servisu
Velikost bytu
4+kk
Okolí
Obytná, obchodní

  • Pallova, 301 00 Plzeň-Plzeň 3, Česko

Odpovědět na nabídku

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód