ZPRÁVY AKTUALITY Plzeň

Vánoční setkání viktoriánské rodiny: Už v úterý a se zabijačkou

V úterý 19. prosince od 17:30 oslavíme v Doosan Areně společně Vánoce. Přijdou oblíbení hráči, speciálním hostem večera bude Marek Ztracený a nebude chybět ani viktoriánský ježíšek.

0

Dnes

Mázhaus radnice opět vystavuje Velký plzeňský betlém

Unikátní betlém je k vidění v Plzni. Stojí v mázhauzu radnice a má 783 postaviček, které si vymodelovali sami Plzeňané. V betlému mají svou figurku někteří politici a spousta dalších profesí - jsou v něm třeba zedníci se lžící nebo doktoři v bílých pláštích.

0

Dnes

Plzeňský Moving Station čeká večer Vánoční večírek s Janem Burianem

V plzeňském prostoru pro současné umění a vzdělávání Moving Station vystoupí v pondělí večer písničkář, spisovatel a hudební skladatel Jan Burian.

0

Dnes

Psychiatři v Plzeňském kraji nestíhají

Psychiatři jsou přetížení, počet pacientů se přitom stále zvyšuje. Nejkritičtější situace panuje na Tachovsku, kde je jen jedna psychiatrička.

0

Dnes

Úspěšné projekty ROP Jihozápad: Techmania v Plzni nabízí atraktivní cestu k vědě

Plzeňské Techmania science center je v České republice ojedinělým projektem, který napomáhá veřejnosti rozvíjet osobní vztah k vědě a technice.

0

Dnes

Na náměstí v Plzni se rozlévala gulášová polévka zdarma

V pátek 15. prosince provoněla Vánoční řemeslné trhy na náměstí Republiky v Plzni kromě svařáku a trdelníku také gulášová polévka.

0

Dnes

Mariánské Lázně zažijí v neděli i o svátcích Čajokrásné Vánoce

Už podruhé si mohou obyvatelé a návštěvníci Mariánských Lázní užít nevšední akci plnou výborných dobrot bez masa, výborných čajů, ale i doprovodného programu.

0

Před 2 dny

Na Mouřenci v neděli zazpívá Žihelský sbor. Skauti přivezou Betlémské světlo

Vrcholem adventu v kostele sv. Mořice na Mouřenci nad Annínem bude tradiční koncert Žihelského sboru.

0

Před 2 dny

Horšovský Týn zve o třetím adventním víkendu na koledy a živý betlém

Na zámku v Horšovském Týně proběhne před koncem roku několik již tradičních akcí. Během třetího adventního víkendu, 16. a 17. prosince, se můžete těšit na Adventní koncert žáků a absolventů ZUŠ Horšovský Týn.

0

Před 2 dny

Klatovští školáci podpoří děti v Klokánku

Prodejním jarmarkem v pátek klatovští čtvrťáci završili svoji výuku finanční gramotnosti v rámci programu Abeceda peněz. Z výdělku by rádi podpořili janovický Klokánek.

0

Před 2 dny

Charitativní aukce lahví Pilsner Urquell pro Centrum Paraple vynesla rekordní sumu

Letošní šestý ročník charitativní aukce designových lahví Pilsner Urquell pro Centrum Paraple vynesl lidem, kteří se následkem nemoci či zranění ocitli na vozíku, celkem 1 683 145 korun.

0

Před 3 dny

HC Škoda Plzeň zve na sobotní Vánoce s Indiánem

Pestrý indiánský program, ledová hora plná dárků a hodinový koncert skupiny Zvlášňý škola, která zazpívá Modrobílou!

0

Před 3 dny

V Plzeňském kraji ubývá alejí podél cest

Za loňský rok byla vykácena více než tisícovka stromů, vysazena byla přitom jen stovka. Kácení je podle silničářů často vynuceno nemocí nebo poškozením stromu.

0

Před 3 dny
vánocemotokáry2017