Béčko Viktorky remizovalo se Sezimovým Ústím

Fotbalisté juniorského týmu plzeňské Viktorky remizovali s celkem Sezimova Ústí 2:2. O výhru přišli domácí, kteří měli v sestavě hned sedm hráčů A-týmu, dvě minuty před koncem. To hostující Zelenka zužitkoval hlavou trestný kop Koutníka.
Ve 12. minutě zužitkoval kombinační akci Sezimova Ústí střelou k tyči Martin Sedliak – 0:1. To Viktoriány zaskočilo a další minuty přenechali iniciativu na hřišti soupeři. Domácím ale nakonec přinesla radost 38. minuta. Tomáš Rada poslal ze zálohy ideální kolmici Lukáši Vaculíkovi a ten obstřelil gólmana Chylíka a vyrovnal – 1:1.
Ani v druhé půli se diváci nedočkali zlepšení kombinace. Hra se odehrávala převážně mezi šestnáctkami bez slibnějších šancí. V 71. minutě, se domácí Viktoriáni radovali. Martin Psohlavec dorazil po závaru po trestném kopu balon z hranice malého vápna za bezmocného Chylíka – 2:1. Když už to vypadalo, že všechny body přece jen zůstanou v Plzni, hosté udeřili. Koutník zahrál v 88. minutě trestný kop do vápna domácích a míč posadil přesně na hlavu Tomáši Zelenkovi, který se nemýlil – 2:2. Oba soupeři si tak připisují do své letošní sbírky po jednom bodu.

FC Viktoria Plzeň B – FK Spartak Mas Sezimovo Ústí 2:2 (1:1)
Góly: 38. Vaculík, 71. Psohlavec – 12. Sedliak, 88. Zelenka
Rozhodčí: Pešek – Berka, Bouda
Diváci: 150
Sestava Plzně: Krbeček – Schuster (60. Süsser), Halama, Knakal, Bárta – Brožík, Šiml, Rada, Vaculík – Borek (63. Leitl), Psohlavec