Čermák i Spěšný zdobí poslední Giant ligu

Petr Čermák (ZČE Plzeň), příjemné překvapení a zároveň první čtyřicátník, který obsadil na nejtěžším závodě Čech při extraligovém Králi Šumavy vynikající 5. místo mezi ELITOU, bude startovat i v Plzni.

Fanoušci se dnes od 17:30 hod ve sportovním areálu SKP Rapid v Plzni na Doubravce mohou ještě těšit na Milana Spěšného (Merida), který na MS v cross-country obsadil vynikající 15. místo. Pro cyklisty je připraven poslední dvojnásobně bodovaný závod, který se tentokrát pojede jako prvenství na pásce a v každém kole si pouze vítěz připíše 1b. Poslední spurt je ohodnocen 10b, což opět zdramatizuje a zrychlí závod. Další zajímavostí bude jízda opačným směrem, kdy do cíle budou muset jezdci zvládnout táhlé stoupání. V měsíci září finišuje soutěž aktivity EXE JEANS – prestige, kterou zatím vede Marek Mixa (Dukla Praha).